Kraken, BAT ve Waves Listelemeye Başladı

Dünyanın en popüler ve güvenli kripto para borsalarından biri olan ,son  yaptığı bir açıklama da Basic Attention Token () ile ‘i (WAVES) listelediğini açıkladı.

BAT and WAVES Trading Starts August 22! | Kraken Blog

We are pleased to announce that BAT and WAVES will be listed on Kraken starting August 22. What is the Basic Attention Token (BAT)? The Basic Attention Token (BAT) is an Ethereum-based token that..

Kraken kripto para borsası 21 Ağustos tarihinde yaptığı duyuruda borsa kullanıcılarının 22 Ağustos tarihinden başlayarak hem BAT hem de WAVES altcoinlerini alım-satım yapabileceklerini duyurdu. Kraken  BAT ve WAVES’e  yalnız (BTC) ile Ethereum (ETH) kripto para işlem çiftlerini kullanılabilecek.

Kraken yaptığı açıklamada  ek olarak ilk kez alım satım işlemleri olacağı için normal süreçten biraz daha uzun süreceğini açıkladı. BAT, Ethereum merkezli  bir kripto para birimi olup blockchain tabanlı merkeziyetsiz internet tarayıcısı Brave’in bir parçası konumu durumundadır. Brave tarayıcısı kullanıcılara reklamsız bir tecrübe sunmayı amaçlamaktadır, ve reklam izlemek isteyen kullanıcalarına da karşılığında BAT kazanmayı sunmaktadır.

Waves’in  temelinde kullanıcıların kendi kişisel token’lerini oluşturmasını sağlamanın dışınında dünyanın en hızlı blockchain ağılarından biri olmayı amaçlamaktadır.

Kaynak : Kraken

Bir önceki yazımız olan Bitcoin Vadeli İşlemleri = Fiyat Manipülasyonu mu ? başlıklı makalemizde analiz, bitcoin ve borsa hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yok

Cevap bırakın