Altcoin Haberleri

Justin Sun : Tron Vakfı 33 Milyar TRX’i Satmayacak

] }

TRON Vakfı’nın CEO’su Justin Sun, bir canlı yayın ile kuruluşun 400 milyon doların üzerinde 33 milyar TRX tokenini piyasaya satmayacağını ve bunları tutmayı planladığını açıkladı. Justin Sun, Vakfın tokenlerini elinde tutmayacağını belirtti. Ancak piyasada şu anda değerinin düşük olduğuna inandığını düşündüğü için 20 milyon dolarlık kripto parayı geri alma planını tekrarladı.

TRON Vakfı geçen yılın Haziran ayında “toplum faaliyetlerini ve piyasa istikrarını teşvik etmek” için geri TRX alım planını açıkladı. Bu alımlar birkaç parti şeklinde bir yıl sürecek. O zamanlar, bir TRX 0.034 $ ‘dan işlem görürken, şimdi 0.01368 $’ dan işlem görüyor, bu da muhtemelen vakfın tokenleri şu anda daha da değersiz gördüğü anlamına geliyor.

Canlı yayın kripto parayla çalışan DLive platformu üzerine yapıldı. Sun, TRX’in yakında Binance’in ABD kripto para birimi borsasında “güvende” olduğunu ve TRON Vakfının, paranın Coinbase’de listelenmesini sağlamak için de çalıştığını söyledi. TRON ağı artık 900 milyon dolar daha büyüme gösterdi. Bu, TRON ağındaki tüm Tether’ın yaklaşık % 22’sinin dolaşımda olduğu anlamına gelir.

Gökay Demirkıran

Türkiye'nin saygın üniversitelerinden biri olan Anadolu Üniversitesi ekonomi ve iktisat üzerine eğitim alan Gökay kripto paralar hakkında bilgilerini okuyucular ile paylaşmaktan zevk alıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu