] }
Bitcoin HaberleriCoin Haberleri

Justin Sun Bitcoin İçin Yeni Tahminler Yaptı

Tron CEO’su olan Justin Sun, son dönemlerde iniş ve çıkışları ile dikkat çeken Bitcoin piyasası hakkında fiyat tahminlerinde bulundu. Sun, verdiği bir röportajda artık ayı piyasasının sona erdiğini düşündüğünü söyledi.

Justin Sun, Çin’in oldukça önemli haber kanallarından biri ile görüştü. Kendine yöneltilen soruları açık şekilde yanıtlayan Sun, son aylarda Bitcoin piyasasının en dibi gördüğünü söyledi. Başarılı CEO, piyasanın dibi bulmasından sonra ayı döneminin de bittiğini belirtti. Sözleri ile yatırımcıların dikkatini çeken Justin Sun BTC ile alakalı olarak 2019 yılında gerçekleşmesini beklediği fiyat tahminlerini hakkında da yorumlarda bulundu. Sun’ın yaptığı tahminlere göre ilerideki beş yıl içerisinde Bitcoin piyasası son dönemlerde gördüğü düşük rakamları bir daha görmeyecek. Başarılı CEO, BTC ile alakalı olarak yaptığı fiyat tahminlerinde ise rakamların 3000 – 5000 $ arasında gidip geleceğini varsaydı. Justin Sun’ın verdiği röportajda aynı zamanda piyasaya yeni giriş yapan kripto paraların rekabetin yanı sıra kaliteyi de artıracağını düşündüğü de görüldü.

Sema Taş

Uludağ Üniversitesi mezunu olan ve uzun bir süredir kripto paralar üzerine analiz ve haberler hakkında analizler ile ilgilenen Sema, kointimes'a katkı sunuyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyici kapatınız.