Altcoin Haberleri

John McAfee, 8 Kasım’da McAfeeDEX’e Tron’u Ekleyecek

] }

Kısa süre önce kendi merkeziyetçi kripto borsasını (dex) başlatan John McAfee, McAfeeDex’e, sonunda Tron blok zincirini entegre etmeye hazır olduğunu duyurdu. Etkinlik yaklaşık bir hafta içinde 8 Kasım’da gerçekleşecek.

john mcafee, 8 kasım'da tron blockchain'i mcafeedex ile birleştirecek
john mcafee, 8 kasım’da tron blockchain’i mcafeedex ile birleştirecek

McAfee DEX’i Başlattı

Dex, yaklaşık üç hafta önce kripto baronunun, kendisinin ve ekibinin bir yıldan fazla üzerinde çalıştığı bir ürünü piyasaya süreceğini açıklamasıyla başlatıldı.

Müşterilerin özel anahtarlarına sahip olan merkezi kripto borsalarına olan olumsuz tutumuyla tanınan McAfee, dünyaya, herkesin coinlerini ücretsiz olarak listeleyebileceği Ethereum merkezli bir merkezi olmayan borsa sundu.

İnsanlara, borsadaki işlemlerine yardımcı olacak ve her işlemden % 0,05 oranında faydalanacak olan bir ‘franchise’ şeklinde McAfeedex portallarını kullanmalarını bile teklif etti. Böyle bir portu kurma paketinin maliyeti ise 395 dolar.

McAfee, Kripto Borsasına Tron’u Ekleyecek

MacAfee’nin hesabından atılan tweet’e göre, 8 Kasım’dan itibaren dex, Tron zincirinde de çalışmaya başlayacak.

Bu, McAfee’nin kripto endüstrisindeki etkileyicinin ünü nedeniyle Tron için bir başka önemli kilometre taşı olacaktır. Ancak Tron’un yakın zamanda Samsung’un elektronik şirketi ile ortaklığını açıkladığı kadar büyük değil. Tron zinciri şimdi Samsung Blockchain Keystore ile entegre. Samsung, Tron API’lerini ekledi ve Tron tabanlı işlemlerle ve dApp’lerle çalışacak.

Mehmet Perdeci

Anadolu Üniversitesi Bilgi Yönetimi mezunu Mehmet, 10 yıl kadar süredir altcoin haberlerinin takipçisi ve editörü. Mail: Mehmet@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu