Jasmy Coin Geleceği, Jasmy Coin Nedir?

0

Binance, Jasmycoin’i (JASMY) listeleyecek JASMY coin Binance üzerinde satışa çıkarılmış durumdadır. Yeni coin çeşitleri arasında yer alan JASMY ilgi ile takip edilenler arasında yer almaktadır. Satışa çıkmasıyla birlikte ciddi bir yükseliş gösteren JASMY coin için uzman analistler iyi bir yatırım olduğu görüşüne sahiptir. JASMY coin kullanıcıların nesnelerin internet cihazlarından oluşturulduğu bilinen verilerinin değişik işletmelere satacakları veri pazarı projesi olarak adlandırılmaktadır. Ödeme para birimi olarak hizmet veren JASMY coinin yerel yardımcı program simgesi olarak bilinmektedir. Genel bakımdan hızlı yükselişe geçen coin türü olduğu için kısa vadeli yatırımlarda çok etkili olabileceği düşünülmektedir. Bu yüzden ciddi yatırımcılara yönelik tercih edilmesi gereken bir coin türü olarak nitelendirilmektedir.

JASMY coin Binance listelemeyle ilgili duyuru yayınlamıştır. Binance 22.11.2021 günü saat 15’00’te (TSİ) JasmyCoin’i listeleyecek ve JASMY/BTC, JASMY/BNB, JASMY/BUSD ve JASMY/USDT alım satım çiftlerini işleme açacaktır. Kullanıcılar bakımından JASMY alım-satım hazırlığı yapılabilir şeklindeki ifade ile birlikte yükselişe geçen JASMY coin listeleme haberi sonrasında kısa süre içinde %73 yükselerek 0,143 dolardan 0,248 dolara çıkmış durumdadır. Kripto para birimi dünyasına hızlı giriş yapan JASMY coin için analistler gerekli yatırımın zamanında yapılması gerektiğini belirtmektedir. JASMY coinin şuan ki piyasa değeri 0,19819 USD olup (1,22%) sahip olduğu bilinmektedir. Verilerin kullanılabilmesi açısından ortak alt yapı sistemi sunan JASMY coin geliştirilmekte olan bir şirket olarak ta ifade edilmektedir.

JASMY Coin Hangi Borsalarda Var?

JASMY coin hangi borsalarda var? JASMY coin ile şuan için işlem yapılmakta olan borsalar Binance, Mandala Exchange, KuCoin, Coinbase Exchange borsalarında bulunduğu bilinmektedir. Bu borsalardan birinde hesap kaydınız olması halinde JASMY coin alım-satım işlemlerinden yararlanmanız mümkündür. JASMY coinin şuan ki fiyatı 2,25 TRY olup coin piyasa değerinin ise 10.687.257.171 TL olduğu bilinmektedir. son 24 saatte %4,47 değişim gösteren JASMY coinin günlük işlem hacmi ise 3,984,738,566 TL olup kripto para birimleri arasında 223.cü sırada olduğu bilinmektedir.

JASMY Coin Nasıl Alınır?

JASMY Coin Nasıl Alınır? JASMY coin almak için öncelikle JASMY coinin bulunda borsalardan birinde kaydınızın olması gerekir. Yukarıda belirtilen borsa çeşitlerinden birinde açtığınız hesabın kimlik doğrulamasını yaparak JASMY coin alım satım işlemleri yapabilmeniz mümkün olacaktır. Kimlik doğrulaması yaparken girdiğiniz bilgileri unutmamak için gizli bir yere not etmenizde fayda vardır. çünkü kripto para birimyle ilgili ileriye dönük yaşanmakta olan sorunların başında kullanıcıların şifresini unutması ve kişisel bilgileriyle mevcut hesabına giriş yapamaması yönünde belirtilmektedir. Bu yüzden coin alım satımlarının daha güvenli yapılabilmesi adına hesap oluşturma veya kayıt işlemlerinin sizin bildiğiniz bir yere not edilerek açılması önerilmektedir.

JASMY Coin Geleceği

JASMY coin geleceği hakkında incelemeler yapan uzmanların genel görüşleri heyecan duyulan bir yatırım türü olması sebebiyle hızlı yükselen ve hızlı düşebileceği yönünde değerlendirilen bir öngörüyle belirtilmektedir.

JASMY coin 2021 yılında Price Prediction ekibinin tahminine göre 0,4254441420 şeklinde belirtilmekte olup yıl içinde gerçek değerine ulaşacağı yönünde öne çıkmaktadır.

JASMY coin 2022 yılında Wallet Investor ekibinin tahminine göre yılsonuna kadar 0,4940038952USD olması yönünde belirtilmektedir. Bununla birlikte yatırım kapsamında harika bir coin seçeneği olduğu da belirtilmektedir.

JASMY coin 2023 yılında Trading Beasts ekibinin tahminine göre 0,5585042066USD olabileceği yönünde öne çıkarken fiyat dalgalanmalarının da oldukça hareketli olacağı belirtilmektedir.

JASMY coin 2024 yılında Trading Beasts ekibinin tahminine göre 0,7134009612USD olabileceği yönünde belirtilmektedir.

JASMY coin 2025 yılında Price Prediction ekibinin tahminine göre 0,8387737497USD olabileceği yönünde belirtilmiştir.

JASMY Coin Grafik

JASMY Coin Yorum

JASMY coin yorum kapsamında uzmanların yatırımcılara yönelik belirttiği en önemli durum kar edebilme yönünden JASMY coin seçeneğinden mutlaka yararlanmaları gerektiğini savunmaktadır. Ayrıca bu tokene yönelik oluşan fiyat değişikliklerine takılmaksızın tereddüt etmeden yatırım yapılabileceği yönünde bilgi paylaşımında bulunmaktadırlar.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.