İşte Shiba Inu’yu Satan Balinaların Aldığı Altcoin!

Balinalar yakın zamanlarda biriktirmeye başladığı Shiba Inu'dan vazgeçerek diğer altcoin projelerine odaklandı.

0

Meme token Shiba Inu (SHIB)’yu satmaya başlayan dünyanın en büyük Ethereum (ETH) balinaları, piyasa değeri ile en büyük kripto para birimi olan Bitcoin ve birkaç altcoini almaya başladı. İşte en büyük Ethereum balinalarının yaptığı son işlemeler…

Balinalar Ellerinden Shiba Inu, FTT ve SAND Çıkarmaya Başladı

Son 30 gün içinde, derin cepli Ethereum yatırımcılarının Ethereum ağında BTC işlemi yapabilmek amacı ile oluşturulmuş ve Bitcoin’e sabitlenmiş Wrapped Bitcoin’i (WBTC) satın aldığını bildiren Balina izleme web sitesi WhaleStats, aynı zamanda bu balinaların güvenlik protokolü Stronger (STRNGR) ve ApeCoin’i (APE) cüzdanlarına eklediğini belirtti. Aynı zamanda WhaleStats, balinaların Dogecoin rakibi SHIB, oyun metaverse tokenı The Sandbox (SAND) ve kripto para birimi ticaret platformu FTX’in yerel varlığı FTX Token (FTT) gibi altcoin projelerini ellerinden çıkardığını duyurdu.

Yüksek net değerli Ethereum traderlarının, yaklaşık olarak 5 milyon dolar değerinde ortalama 108 WBTC, toplamda 1.6 milyon dolar değerinde 109 STRNGR aynı zamanda da 1.2 milyon dolar değerinde 93.000 ApeCoin satın aldığını gösteren WhaleStats’ın verileri, ayrıca balinaların 1.3 milyon dolarlık bir WBTC çıkışı yaptığını ve WBTC’nin net girişinin yaklaşık 3.7 milyon dolara getirildiğini belirtti. Bu gelişmeler ile birlikte merkezi bulunmayan değişim platformu Serum (SRM) da yaklaşık 120.000 dolarlık bir çıkış ile karlımıza çıkmaktadır.

Shiba Inu İçin Beklenti Tersine Dönmeye Başladı

Aktarılan verilere göre varlıklı yatırımcılar yaklaşık 4.5 milyon dolarlık FTT, 1 milyonun biraz üzerinde SAND ve 1.4 milyonluk SHIB ellerinden çıkardı. Balinaların SHIBdeki rotayı tersine çevirdiğinden ve binlerce dolarlık alım gerçekleştirdiğinden yakın tarihte paylaştığı  bir tweet’de paylaşan WhaleStats, Son 24 saat içinde, balinaların yaklaşık 37.000 dolar değerinde 1.5 milyar dolarlık bir miktarda SHIB biriktirdiğini belirtti.

Yaşanan bu gelişmelerin yanı sıra balinalar  Decentraland’in MANA tokenı ve çok çeşitli kripto-kripto dışı varlıklarla on-chain işlem yapılmasını sağlayan Synthetix’i (SNX) biriktirmeye başladı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

] }