Altcoin HaberleriKripto Para Haberleri

ILV Coin Geleceği 2021, ILV Token Fiyat Tahmini

ILV coin son günlerde Binance borsa listelemesi ile gündeme gelmiş bir kripto para birimidir. Global borsalardan olan Binance, 22 Eylül tarihinde resmi web sitesi üzerinde yayınladığı bilgilere göre artık Illuvium (ILV) birimini ticarete açacak. Söz konusu listeleme detayları ise aşağıdaki gibidir.

ILV Coin Binance Listeleme Tarihi ve Detaylar

Global borsalar listesinde bir numara olan Binance, Illuvium tokeni (ILV) listeleyeceğini duyurdu. Duyuruya göre 22 Eylül 22021 tarihinde 06:00’da (UTC) kripto para birimi işleme açılacak. İşlemlerde ILV/BTC, ILV/BNB, ILV/BUSD ve ILV/USDT işlem çiftleri ile alım satım hizmeti sunulacak.

Yayınlanan duyuruya göre 22 Eylül’den itibaren yatırımcılar ticarete hazırlık amacıyla ILV yatırmaya başlayabilecek. ILV birimi için para çekme işlemleri 23 Eylül’de aktif edilecek, saat 06.00 (UTC)’de başlatılacak. Peki, ILV coin Binance listelemesi kripto para fiyatını yükseltecek mi? İşte ILV rehberi ile uzmanlardan yorumlar…

Illuvium (ILV) Nedir? Avantajları Nelerdir?

Illuvium ve projesi, Ethereum blok zinciri üzerine kurulmuş bir oyundur. Illuvium bir blok zinciri ağı üzerine kurulmuş ilk “AAA” oyunu olarak adlandırılır. Platforma ait ILV ise, blockchain tabanlı oyun Illuvium’un yerel yardımcı program belirtecidir. Oyunda kullanıcılar bazı alanlarda ILV’yi kullanır ve sahip olabilir.

Peki, AAA oyunlar ne anlama gelir, neler sunar? Oyun dünyasında AAA oyunlar, büyük oyun geliştiricileri tarafından geliştirilen ve piyasaya sürülen video oyunlarıdır. Bu oyunların büyük bir geliştirme ve pazarlama bütçesi vardır. Üstelik büyük bütçeli bir filme eşdeğer olarak bilinmektedirler. AAA oyunlarının popülerleşmesi, söz konusu kripto paranın fiyatına olumlu yönde etki etmektedir.

ILV Coin Nasıl Alınır, ILV Hangi Borsada?

ILV hangi borsada sorusu birçok açıdan merak edilmektedir. ILV şu anda global borsalardan biri olan Binance’de listelenmeye hazırlanmaktadır. Yukarıda tarihlerini paylaştığımız zaman dilimleri içerisinde, global borsa Binance’de ILV ticaretine başlayabilirsiniz. Binance yanı sıra alternatif olarak aşağıdaki borsaları tercih edebilirsiniz.

  • Gate io
  • SushiSwap
  • OKEx
  • 1inch Exchange
  • BitWell
  • XT COM

Yukarıdaki borsalara kayıt olan kullanıcılar, ilgili borsaya itibari para gönderimi yapmalıdır. Ardından, ilgili borsanın satın alma ekranına gelerek uygun işlem çifti seçilmeli ve ILV birimi satın alınmalıdır. Bu şekilde ILV ticaretine kolayca dahil olabilirsiniz.

ILV Coin Geleceği 2021

Coin Arbitrage şirketi ILV coin geleceği 2021 tahminlerini aktarıyor. ILV şu anda 537 dolarda işlem görüyor ve şirkete göre kripto para fiyatı önümüzdeki haftalarda ortalama 504$ civarında seyredebilir. Şirket ayrıca, Illuvium geçmiş fiyat verilerine dayanarak 2021 yılı sonunda Illuvium fiyatının 522.911 USD olabileceğini tahmin etmektedir.

ILV Coin Yorum ve ILV Token Fiyat Tahmini

ILV fiyat tahmini ve görüşlerini aktaran uzman kripto para analiz şirketlerine göre, ILV geleceği olan bir kripto para birimidir. Özellikle AAA tarzı kriptolu oyunların rağbet gördüğünü düşünürsek, ILV birkaç yıl boyunca adından söz ettirebilir. Son olarak Binance listelemesi ile başarılı bir ortaklığa imza atan coin için uzun vadede yükseliş beklenmektedir. Uzmanların ILV yorum ve görüşlerine göre ILV kademeli olarak önümüzdeki 5 yıl boyunca yükselecektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
reklam