Ekonomi Haberleri

İkinci El Araç Alacaklar Dikkat! ALJ Finans İkinci El Araç Piyasalarını Canlandıracak Kredi Fırsatı Sunuyor!

Son zamanlarda artan fiyatlar neticesinde ikinci el otomobil piyasalarında durgunluk epey dikkat çekmekte. ALJ Finans ise ikinci el araçlarda geçerli olmak üzere kredi desteği ile herkesi araç sahibi yapmayı hedefliyor! İşte haberin detayları…

0-15 Yaşa Kadar İkinci El Taşıt Kredisi

Türkiye’de son yıllarda otomobil piyasaları yükselen fiyatlar neticesinde ciddi bir durgunluk yaşamaya devam etmekte. Sıfır km araç fiyatlarında yaşanan çip krizi ve hammadde problemleri nedeniyle, ülkemizde yaşanan enflasyon, kur belirsizliği ve vergilerin sürekli artmasıyla fiyatlar bir hayli yükseldi. Böylece ikinci el piyasalara rağbet arttı.

15 yaşına kadar olan ikinci el otomobil alımları için ayrıcalıklı oranların yanı sıra avantajlı geri ödeme seçenekleri de sunuluyor. Bu destekle otomobil piyasalarının hareketlenmesi amaçlanmaktadır. Böylece vatandaşlar, bankalar ve finans kuruluşlarından gelen yeni kampanyalar aracılığı ile yeni araçlara sahip oluyorlar.

Taşıt Kredisinde 48 Aya Kadar Vade İmkanı Bitmedi!

Taşıt kredilerinde 48 aya kadar vade seçenekleri halen devam etmekte. ALJ Finans tarafından sunulan destek kredisinde uygun geri ödeme seçenekleri de bulunmaktadır.

ALJ Finans İkinci El Taşıt Kredisi Faiz Oranı

İkinci el araç satın almak isteyenlere ALJ Finans tarafından yüzde 2,99 faiz oranları ile kredi verilmektedir. Toyota marka otomobil satın almak isterseniz faiz oranı yüzde 2,49 olarak hesaplanmıştır. ALJ Finans aracılığıyla Oto shops satıcısından alınan ikinci el otomobillerde ise faiz oranları yüzde 2,79’ dur.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
reklam