Huobi’de listelenen DeFi projesi Hydro Protocol Nedir?

0

Merkezi Olmayan Finans (DeFi), Compound ve Yearn Finance  projelerinden muazzam oranda artışlar yaşayarak 2020’de kripto para piyasasına damga vurdu. Bunların dışında Hydro Protocol gibi düşük piyasa hacmine sahip projelerde değer kazanmaya başladı.

Hydro Protocol Nedir?

 

Hydro Protokolü, DeFi geliştiricilerine Hydro SDK kullanarak “dakikalar” içinde merkezi olmayan değişimler oluşturabilecekleri bir program geliştirdi.

Bu durumun yaşanması Defi’nin giderek güçlenmesine olanak sağlayacaktır. Çok iyi bir ivme yakalayan defilerin giderek piyasaya hakim olması ve projelerinin güçlenmesini sağlayacaktır

Popüler kripto para borsalarının merkezi olmayan platformlar oluşturması  ve kompleks bir yapı sunması, merkezi sermaye yapısını merkezi olmayan bir yapıya dönüştürebileceğini iddia edildi.

Şirketin önemli tokenlarında biri olan  HOT, popüler kripto para birimi borsası Huobi’de listelendikten sonra son 24 saatte muazzam oran bir talep patlaması gördü.

 

17 milyon dolarlık düşüş bir hacme sahip olmasına karşın , popüler teknoloji markası olan  Huawei’nin DeFi protokolüne dahil olmasından sonra 4 milyon dolarlık işlem yapıldı.

Aynı zamanda, tüm Ethereum tabanlı DeFi tokenleri gibi, gelecek vaat eden tokenler arayan yatıtımcılar için  Uniswap’te de listelenmiştir.

Hydro Protocol’ün popülaritesinde yaşanan  artış bu yıl gerçekleşmeye başlasa da, tokeninin tüm zamanların en yüksek seviyesi 0,2826 dolara ulaştığı 2018′ yılından  beri faal durumdadır.

HOT  0.000744 dolardan işlem görmektedir; bu, DeFi protokollerine olan ilginin artmasının-bir sonucudur.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

FAQ

Hydro Protokolü, DeFi geliştiricilerine Hydro SDK kullanarak dakikalar içinde merkezi olmayan değişimler oluşturabilecekleri bir program geliştirdi