Altcoin Haberleri

Huobi Borsası Komisyon Oranları 2021

Huobi Borsası, her borsada olduğu gibi işlem sürdürülebilirliği ve hizmetleri iyileştirmeye yönelik, kullanıcılarından bir miktar işlem ücreti almakta.

] }

Huobi komisyon oranları konumuza geçmeden önce Huobi platformunu tanıyalım. Huobi Borsası, her borsada olduğu gibi işlem sürdürülebilirliği ve hizmetleri iyileştirmeye yönelik, kullanıcılarından bir miktar işlem ücreti almakta. Singapur’da merkezi bulunan kripto para borsası olan Huobi’nin, Çin’de kurulan şirketin şu anda Hong Kong, Kore, Japonya ve Amerika’da ofisleri bulunmakta. 2018 yılının Ağustos ayında ise hakla açık bir Hong Kong şirketi olarak faaliyetlerini sürdürmekte.

huobi borsası komisyon oranları 2021 1

Huobi sadece kripto para ticareti yapabileceğiniz bir platform değildir. Türkiye’de yasal bir kuruluşa sahip olan tek yabancı borsa olarak faaliyet gösterir. Üstelik C leveli olan tek global borsa olarak nitelendirebilmek de mümkün. Yani herhangi bir sorun yaşadığınızda ülkemizde yasal yükümlülükleri bulunan bir şirketi bulunmakta. Bu da yatırımcılar ve kullanıcılar için oldukça önemli güven kriterlerinden biridir.

Huobi Türkiye genel müdürü olarak faaliyet sürdüren Alphan Göğüş’ü ise, BtcTurk platformundaki COO görevinden tanımaktayız. Göğüş’ün yıllardan bu yana gelen ticaret tecrübesini yine Huobi pazarında önemli oranda görebilmek mümkün.

Huobi Borsası Komisyon Oranları 2021

Huobi borsası komisyon ücretleri işlemlerinde varsayılan olarak “merdiven hızı” kullanır. Ayrıca borsanın kendi coini olan HT coin, kullanıcıların işlemlerinde kullanılabilir. Bu kullanım sonucunda kullanıcılar komisyon ücretlerini bir miktar azaltabilme şansına sahiptir.

Aşağıda yer alan görsellerden sıralı komisyon ücretlerini ve faiz oranlarını kategoriler şeklinde detaylıca görebilirsiniz.

 İşlem Ücretleri – Normal Kullanıcılar İçin

huobi borsası komisyon oranları 2021 2
huobi işlem ücretleri

İşlem Ücretleri Oranı – Profesyonel Kullanıcılar İçin

huobi borsası komisyon oranları 2021 3
huobi işlem komisyonu

Margin Komisyon Oranları – Normal Kullanıcılar İçin

huobi borsası komisyon oranları 2021 4
huobi margin ücretleri

Margin Komisyon Oranları – Profesyonel Kullanıcılar İçin

huobi borsası komisyon oranları 2021 5
huobi margin komisyonları

Huobi Komisyon Oranları – OTC İşlemleri Komisyon Oranları

huobi borsası komisyon oranları 2021 6
huobi otc işlem ücretleri

OTC İşlemleri Komisyon Oranları – Profesyonel Kullanıcılar İçin

huobi borsası komisyon oranları 2021 7
huobi otc işlem komsiyonları

 

Huobi Komisyon Oranları – Vadeli İşlemler

huobi borsası komisyon oranları 2021 8
huobi komisyon ücretleri

 

Mehmet Perdeci

Anadolu Üniversitesi Bilgi Yönetimi mezunu Mehmet, 10 yıl kadar süredir altcoin haberlerinin takipçisi ve editörü. Mail: Mehmet@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu