HSBC, Asyalı Yatırımcılara Metaverse Yatırımları İçin Destek

Hong Kong ve Singapur'daki daha varlıklı HSBC müşterileri, Metaverse odaklı yeni bir ürün grubuna fon tahsis edebilecek.

0

Eski bir kripto para eleştirmeni olan HSBC, The Sandbox ile son ortaklığının ardından Metaverse ile olan ilişkisine devam ediyor. En son girişim, bazı Hong Kong ve Singapur merkezli yatırımcıların yeni ortaya çıkan trende odaklanan şirketlerle ilişki kurmasına izin verecek.

  • 6 Nisan’da bankadan yapılan bir açıklamaya atıfta bulunan Reuters, yeni fonların “Hong Kong ve Singapur’daki zengin müşteriler” için mevcut olacağını ve onların Silikon Vadisi’nden Metaverse’in kendi versiyonlarını geliştiren şirketlere yatırım yapmalarına izin vereceğini bildirdi.
  • HSBC’nin varlık yönetimi ekibi, altyapı, sanallaştırma, arayüz, bilgi işlem ve deneyim ve keşif olmak üzere beş ana bölüme yatırım yapmaya odaklanacak olan Metaverse İhtiyari Stratejisini yürütecek.

“Metaverse ekosistemi, henüz başlangıç ​​aşamasındayken hızla gelişiyor. Farklı geçmişlere ve büyüklüklere sahip şirketler ekosisteme akın ederken, bu alanda birçok heyecan verici fırsat görüyoruz.” Said HSBC’nin Asya Pasifik için yatırımlar ve varlık çözümleri için isteğe bağlı fonların bölgesel başkanı – Lina Lim.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

] }