Kripto Para HaberleriAltcoin Haberleri

HOT’ta Beklenen Düzeltme Bitti mi, Fiyatlar Yükselecek mi?

2021 yılında, özellikle yerli yatırımcılar tarafından en çok takip edilen kripto birimleri arasında yer alan Holo HOT yatırımcıların dikkatini çekmeye devam ediyor.

] }

2021 yılında, özellikle yerli yatırımcılar tarafından en çok takip edilen kripto birimleri arasında yer alan Holo HOT yatırımcıların dikkatini çekmeye devam ediyor. HOT sergilemiş olduğu performans ile pek çok yatırımcının ilgisini kazanmıştı. Ancak daha sonra yaşadığı düzeltme ile bir süredir yatırımcıların beklentilerine yanıt veremiyor. Düzeltme sonrasında yaşanan konsolidasyon içinden çıkamayan HOT için durumun ne zaman değişeceği merak ediliyor. Uzmanlara göre konsolidasyonun kırılma yönünde fiyat ile ilgili olarak ipuçları oluşabilecek.

HOT Fiyatında Neler Bekleniyor?

Geçen 5 Nisan tarihinde 0,0316 dolar seviyesi ile rekor kırmış olan HOT fiyatında bu tarihten sonra düşüş başladı ve geçen günlere rağmen tekrar yönünü yukarı yönlü çeviremedi. Düşüş esnasında her ne kadar 0,0088 dolar bandına kadar geri çekilme yaşamış olsa da HOT daha sonra tekrar 0,01 dolarlık önemli destek seviyenin üzerine çıkış yapmayı başardı.

Uzmanlara göre HOT fiyatlarında yaşanmış olan bu düzeltme beklenen bir durumdur. Çünkü HOT düzeltme öncesinde çok hızlı ve fazla bir şekilde yükselme yaşadı. Bu yüzden de piyasada karları toplamak isteyen yatırımcıların yapmış oldukları satışlar satış baskının oluşmasına neden oldu ve HOT fiyatlarında da derin düzeltme oluştu. Bunun yanında HOT fiyatlarında düzeltmenin yaşanmamış olması halinde, yükselişin bir süre daha devam etmesi halinde gelecek olan düşüşün çok daha sert olacağı da ifade ediliyor. Uzmanlara göre HOT fiyatları düzeltme sonrasında tekrar yükselişe geçebilecek.

Umut taş

26 yaşındaki Umut gününün büyük kısmını eğitim hayatı ile geçiriyor. Kripto paralar ile yakından ilgilenmesi ve 5 yıldır sıkı kripto para yatırımcısı olmasının dışında aktif olarak bilgisini okuyucularla paylaşıyor. Mail adresi: umut@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu