HOT Coin Geleceği 2021-2025, HOT Coin Fiyat Tahminleri

hot coin geleceği, hot coin fiyat tahminleri ve hot coin yorumlarını içermektedir.

0

Birçok yatırımcının kısa vadeli al-sat için aldığı HOT coin geleceği her açıdan merak ediliyor. Söz konusu kripto para 2021 yılının ilk çeyreğinde, Bitcoin’e bağlı olarak adından çokça söz ettirdi. Yine aynı dönemlerde ATH değerini aşması, kripto paranın daha da parlamasına sebep oldu.

Birçok uzman analiz sistemine göre de Holochain coin geleceği oldukça parlak görünmekte. Bizler de bugün, uzmanların söz konusu kripto paraya ilişkin tahminlerini bir araya getirdik. Farklı analiz sistemlerinin HOLO coin fiyat tahmini ve öngörülerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

HOT Coin Geleceği 2021

An itibariyle Marketcap’te 72. Sırada bulunan HOT coin, büyük analiz şirketleri tarafından iyice takip edilen bir coin haline gelmiş durumda. HOT coin geleceği 2021 için önemli tahminlerde bulunan analistler, 2021 yılının son çeyreğini değerlendirdiler. Örneğin Coinarbitrage şirketi şu anda 0.008 dolar olan Hot coinin yılsonuna kadar 0.011 doları görebileceğini düşünüyor. Aynı zamanda Gov Capital şirketi yılın sonuna doğru hafif bir yükseliş eğilimi bekliyor. Yılsonu fiyat tahminleri ise 0.009 dolar civarında şekillenmekte.

HOT Coin Geleceği 2022

HOT Coin geleceği 2022 yılı genelinde yükseliş eğilimi gösterebilir. Uzmanlar da 2022 yılına ilişkin değerlendirmelerde bulunuyor. Wallet Investor şirketi coinin yıla 0.009 dolardan başlayacağını düşünüyor. Mart ayında 0.015 doların aşılabileceğini düşünen analistler yılın ortasına kadar sert hareketler beklemiyorlar.

Yılsonuna doğru yükselişin başlayabileceğini düşünen şirketin yılsonu fiyat tahmini 0.018 dolar. Digitalcoin şirketi ise Ocak 2023’te coinin 0.012 dolardan işlem göreceğini düşünüyor. Yıl ortasında coinin 0.02 dolara kadar ulaşabileceğini düşünen analistler yılın 2. yarısında ise geri çekilişi ön görüyorlar. Yılsonu fiyat tahminleri 0.014 dolar.

HOT Coin Geleceği 2023

Coinquora şirketi HOT coin geleceği 2023 için çok iddialı tahminde bulunan şirketlerden biri. Yıla 0.09 dolardan başlayacağını aktaran analistler, Ağustos ayında ise 0.15 doları bulabileceğini düşünüyorlar. Yılsonuna kadar alımların daha da hızlanacağını düşünen şirketin yılsonu fiyat tahminleri 0.25 dolar civarında olmakta. Coinarbitrage şirketi coinin Ocak 2023’te 0.018 dolar olabileceğini tahmin ediyor. Yükseliş bekleyen analistler, Haziran ayında coinin 0.025 dolardan işlem görebileceğini ön görüyor. Yılsonuna doğru yükseliş eğiminin azalacağını düşünen şirketin yılsonu fiyat tahminleri ise 0.029 dolar olarak belirtilmektedir.

HOT Coin Geleceği 2024

HOT coin geleceği 2024 yılı ve sonrasında kademeli artış beklentisi ile değerlendiriliyor. Uzman analiz sistemlerine göre Holochain bu yılın her döneminde belirli aralıklarla artış gösterecek. Wallet Investor şirketi HOT coinin yıla 0.028 dolar seviyesinden başlayacağını düşünüyor. Mayıs ayına kadar 0.034 dolara kadar ulaşabileceğini düşünen analistler, Ekim ayına kadar 0.30 dolara kadar geri çekiliş bekliyorlar. Yılın son çeyreğinde bir boğa sezonu ön gören şirketin yılsonu fiyat tahmini 0.037 dolar civarında şekilleniyor.

HOT Coin Geleceği 2025

HOT Coin geleceği 2025 yılı boyunca oldukça parlak görünmekte. Uzman analiz sistemleri de tahminleri ile bu öngörüyü doğruluyor. Gov Capital şirketinin 2025’in başındaki Hot coin tahmini 0.039 dolar. 0.050 doların Nisan ayında aşılacağını düşünen analistler Temmuz’a kadar 0.45 dolara geri çekilişi ön görüyorlar. Geri kalan aylarda dalgalanmalar olabileceğini tahmin eden şirketin yılsonu fiyat tahmini ise 0.053 dolar. HOT coin geleceği ile ilgili tahmin yapan bir diğer analist grubu Price Prediction şirketinin analistleri olmakta.

Analistlere göre coin yıla 0.54 dolar seviyesinden başlayabilir. Yılın ilk yarısında çok hareketlenme beklemeyen analistlerin Haziran ayı fiyat tahminleri 0.055 dolar civarındadır. Yılsonuna doğru yükseliş trendinin oluşabileceğini aktaran analist grubunun yılsonu fiyat tahminleri 0.066 dolar olarak belirtilmektedir.

Holochain (HOT) 1 Dolar Olur mu?

Uzmanların yorumlarına göre Holochain önümüzdeki 5 yıllık süreç içerisinde maksimum 0.54$ bandına kadar ulaşabilir. Pek tabii, Bitcoin hareketine bağlı olarak fiyat seyrinin değişeceğini de belirtmekteler. Bununla birlikte HOT coin yorum ve öngörülerini aktaran uzmanlar, 1 dolara ulaşması için coin projesinin daha fazla ön plana çıkması gerektiğini aktarmaktalar. Bu da projenin daha fazla ortakla bir araya gelmesi ya da farklı kripto sistemleri ile işbirliği içinde olması ile sağlanabilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.