Kripto Para HaberleriAltcoin Haberleri

HOT Analistleri Yeni Yorumlar Yaptılar, İkinci Ralli mi Başlayacak?

HOT hakkında yapmış olduğu başarılı analizler ile adından sıklıkla bahsettiren analist şimdi yeni açıklamaları yine dikkatleri üzerine çekti.

] }

Kripto para sektörü için Michael van de Poppe en önemli analistlerden birisi olarak kabul ediliyor. Özellikle HOT hakkında yapmış olduğu başarılı analizler ile adından sıklıkla bahsettiren analist şimdi yeni açıklamaları yine dikkatleri üzerine çekti. Analiste göre yakın zamanda çok büyük altcoin rallisi başlayacak. Bu rallide ise özellikle bazı altcoinler daha fazla öne çıkacaklar. Poppe yayınlamış olduğu gönderide altcoinlerin büyük bir ralliye hazırlanmakta olduklarından bahsetti. Bunun da yılın son büyük rallisi olabileceğine dikkat çekti. Altcoinler ise Bitcoin’in büyük ölçüde analiste göre geride bırakacaklar.

Altcoin Rallisi Hazırlıkları Sürüyor

Başarılı analist Poppe’e göre altcoinler şimdi büyük bir ralliye hazırlıklarını sürdürüyorlar. Yorumcuya göre şimdilik rallinin başlangıç aşamasında olduğunu ve ilerleyen birkaç ay boyunca bu yükselişin de devam edeceğini söyledi. Bitcoin piyasa hakimiyetinin de yüzde 50’nın altına gerilemesine dikkat çeken analist özellikle HOT için çok iyi bir performans beklediğini kaydetti. HOT analiste göre ikinci ralliye hazırlıklarını sürdürüyor. Yeni rallinin ise HOT için haziran ayında başlayacağını düşündüğünü söyleyen analist böylece piyasada önemli gelişmelerin yaşanacağını da haber verdi. Ayrıca altcoinlerde önemli yükselme beklediğini belirten Poppe, SXP ve TRB gibi birimlerin de yakından izlenmesi gerektiğini düşündüğünü vurguladı. BTC’de ise piyasa hakimiyetinin yüzde 40’a kadar düşmesini beklediğini belirten analist fiyatların da buna göre düşme yaşayacağını ve BTC yatırımcılarının dikkatli olmasını istedi.

Umut taş

26 yaşındaki Umut gününün büyük kısmını eğitim hayatı ile geçiriyor. Kripto paralar ile yakından ilgilenmesi ve 5 yıldır sıkı kripto para yatırımcısı olmasının dışında aktif olarak bilgisini okuyucularla paylaşıyor. Mail adresi: umut@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu