] }
Coin AnalizNedir?

HEX Tokeni Nedir?

Bu ay HEX tokeni adında tartışmalı ve yeni bir kripto para birimi projesi hayata geçti. HEX blok zinciri bazlı bir mevduat sertifikası olarak pazarlanan Ethereum platformunda akıllı bir sözleşmedir.

Geleneksel finans endüstrisinde, Mevduat Sertifikaları (CD’ler) perakende bankalar tarafından sunulmaktadır ve genellikle standart bir tasarrufta veya çek hesabında bulunabilecek miktardan biraz daha yüksek bir faiz oranı sunmaktadır. Bu daha yüksek orana ulaşmak için, mevduat sahipleri fonlarını geri çekmemeyi kabul etmelidir. Genellikle bir, üç veya altı ay ve bazen beş yıla kadar. Fonlar devlet garantilidir ve CD’ler, aksi takdirde cari bir hesapta tutulacak kullanılmamış fonlar için biraz ekstra faiz – risksiz – para kazanmanın kolay bir yoludur. ABD dışında, CD’lere genellikle “dönem” veya “zaman” ’denir.

HEX projesi, geleneksel CD’lerin merkezi olmayan bir blockchain destekli versiyonunu yaratmaya çalıştığını söylüyor. HEX’lerini daha uzun süre ödeyenler, HEX tokenlerinde ödenen daha yüksek ödüller kazanıyor. HEX’e göre, faiz ödemeleri toplam HEX tokeni arzının miktarına bağlı olarak % 3.69 ile % 369 arasında değişmektedir. HEX, yeni katılımcılar getiren kişiler için büyük tavsiye bonusları içerir. Bu katılımcılar projeye yeni insanlar tanıttıklarından daha fazla bonus almaya hak kazanıyorlar.

HEX destekleyicileri bunu HEX sorumluluk reddi sayfasında belirtirler.

Bu kadarını okuduysanız, tebrikler. Yukarıdaki metnin tümünün temasını fark edeceksiniz ki, hiçbir şey hakkında kesinlikle herhangi bir beklentiniz olmamalı ve herhangi bir şey ters giderse, herhangi bir yerde düzeltme aramamalısınız. ETH’yi sözleşmeye gönderdiğinizde, ETH’yi geri alamazsınız. JoinXfLobbyfunction işlevini çalıştırmadan ETH doğrudan sözleşmeye gönderilerek bağış yapılabilir.

Umut taş

26 yaşındaki Umut gününün büyük kısmını eğitim hayatı ile geçiriyor. Kripto paralar ile yakından ilgilenmesi ve 5 yıldır sıkı kripto para yatırımcısı olmasının dışında aktif olarak bilgisini okuyucularla paylaşıyor. Mail adresi: umut@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyici kapatınız.