Altcoin Haberleri

Haziran Ayınca Hangi Altcoinler Alınabilir?, Yükselmesi Beklenen Altcoinler Nelerdir?

Haziran ayında hangi altcoinler alınmalı, Yükselmesi beklenen altcoinler nelerdir?

] }

Haziran ayının ilk günlerinde kripto piyasaları mayıs ayında yaşanan kayıpları telafi etmeye başladı. Piyasada yeni ayın ilk 3 gününde neredeyse tüm birimler değer kazancı yaşıyor. Bu kapsamda da bazı kripto birimlerini daha yakından takip etmek gerekiyor.

Bitcoin fiyatı mevcut düzeltme durumunda belirli bir seviyede tutunmaya çalışıyor. Birimin esas destek noktası 40 bin dolar bandı olmasına karşılık birim henüz bu seviyeye ulaşma sağlayamadı. Ancak şimdilik 39 bin dolar bandının üzerinde bulunuyor ve seviyesini koruması halinde 40 bin dolar bandına ulaşabilir. Bunun yanında MATIC fiyat hareketleri ile son günlerin dikkat çeken birimi olarak öne çıkıyor. Birim şimdilik 1,80 dolar bandında bulunuyor ama sıçrama yapması halinde uzmanlara göre 2,5 dolar bandına gelebilir.

Takip Edilecek Birimler

Bir diğer yakından takip edilecek birim de EPX olarak öne çıkıyor. Uzun süredir adından yaratıcı çözümler ile söz ettiren EPX halihazırda 0,0023 dolar bandından işlem görüyor. Ancak reklam çalışmaları son zamanlarda hız kazandığı için birimin fiyatının yakın zamanda daha fazla artış göstermesi tahmin ediliyor. Bir diğer önemli birim de EOS olarak öne çıkıyor.

EOS, son zamanlarda 8 dolar bandına kadar yükselme gösterdi ama daha sonra bu seviyede tutunma gösteremedi. Uzmanlara göreyse birimin bu seviyelere tekrar deneme yapması oldukça muhtemel görünüyor. Uzmanlara göre yükseliş trendi ile birim 10 dolar seviyesine gelebilir.

Daha Fazla Göster

Umut taş

26 yaşındaki Umut gününün büyük kısmını eğitim hayatı ile geçiriyor. Kripto paralar ile yakından ilgilenmesi ve 5 yıldır sıkı kripto para yatırımcısı olmasının dışında aktif olarak bilgisini okuyucularla paylaşıyor. Mail adresi: umut@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu