Altcoin HaberleriKripto Para Haberleri

Harmony, çalınan fonların iadesi için 1 milyon dolar ödül sunuyor

Harmony Protocol, Perşembe günü Ethereum bağlantılı Horizon köprüsünün hacklenmesinden çalınan 100 milyon dolarlık kripto paranın iadesi için 1 milyon dolarlık bir ödül teklifini tweetledi.

Şirket, fonların iade edilmesi durumunda “suçsuzluğa karşı savunuculuk yapacağını” da sözlerine ekledi.

Harmony Protocol’ün kurucusu ve CEO’su Stephen Tse, “akıllı sözleşme kodunun ihlal edildiğine dair hiçbir kanıt bulunmadığını” da tweetledi . Horizon platformunda herhangi bir güvenlik açığı olduğuna dair bir kanıt bulunamadı. Harmony blok zincirinin fikir birliği katmanımız güvende.”

Harmony ekibi soruşturmasını sürdürürken, Cuma günü güvenlik uzmanları saldırıyla ilgili bazı görüşler sunmuştu. Polygon’un bilgi güvenliği şefi Mudit Gupta’ya göre , fail muhtemelen iki özel adresi tehlikeye atarak Harmony’nin köprüsünü dağıtmak için kullanılan çok imzalı bir cüzdanın kontrolünü ele geçirdi ve fonları boşalttı.

Bugün Tse , “ekibinin özel anahtarların ele geçirildiğine ve Horizon köprümüzün ihlaline yol açtığına dair kanıtlar bulduğunu” söyledi.

Soruşturma devam ederken Harmony’nin “operasyonlarımızı ve altyapı güvenliğimizi daha da sertleştirmek için adımlar atmaya devam edeceğini” de sözlerine ekledi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
reklam