Hard Coin Geleceği 2022-2025 | Hard Coin Yorum | Hard Coin Fiyat Tahminleri

hard coin geleceği, hard coin yorum ve hard coin fiyat tahminleri yer almaktadır.

0

Hard coin geleceği, bu kripto para projesini araştıran ve yatırım yapmak isteyen kişilerce sık bir şekilde araştırılmaktadır. Diğer coin varlıklarınız ile kazancınız arttırmanız sağlayan coin dünyası üzerinde oluşturulan ilk zincirler arası para piyasası olan Hard coin, ilk kez 21 Eylül 2020’de test edilmiş olup 1 ay sonra dağıtılmaya başlanmıştır. Bu yazımızda Hard coin yorum ve uzmanların Hard coin fiyat tahminleri yer almaktadır.

Hard coin şu anda MarketCap’dan alınan verilere göre 0.384 dolardan işlem görmektedir. Piyasa değeri 4,324,326 dolar olan bu Coin’in 24 saatlik hacmi ise 7,104,716 dolardır. Piyasada dolaşan arzıysa 118,750,000.00 HARD şeklindedir. Hard coin son günlerde piyasa değerini yüzde 0.89 oranında yükseltmiştir. Analistlerin yorumlarında kendine bir yer bulan bu kripto para biriminin MarketCap üzerinden alınan güncel bilgilere göre piyasadaki sıralaması #542 olarak bilinmektedir.

Hard Coin Nedir?

Hard coin nedir sorusu projeyi detaylı inceleyip sonrasında da yatırım yapmak isteyen kişiler tarafında araştırılan diğer bir soru olarak karşımıza çıkmaktadır. DeFi uygulamaları ve hizmetleri için bir temel olarak tasarlanmış diğer altyapılar sağlayan birlikte çalışabilen Hard coin, aynı zamanda çapraz zincir köprüler, Chainlink oracles, Tendermint konsensüs mekanizmasından güvenlik hizmetleri içinde çalışır. Ayrıca DeFi borç verme platformu Kava üzerine kurulmuş merkezi olmayan bir para piyasası olarak nitelendirilir ve  farklı blok zinciri ekosistemlerinin kullanıcılarının çeşitli ağlar arasında dijital para birimlerini ödünç almalarına veya ödünç vermelerine izin verir.

insanlara zincirler arası borç verme ve borç alma çalışabilirliği sağlayarak dünyanın öncü zincirler arası para piyasası olmayı amaçlayan Hard coin platformunda desteklenen ana varlıklar arasında Bitcoin (BTC), Ripple (XRP), Binance Coin (BNB), Binance USD (BUSD) ve USDX bulunmaktadır.

Hard Coin Kurucusu Kimdir?

Hard coin kurucusu kimdir, kullanıcılara sunmuş olduğu imkanlar ile oldukça dikkat çeken bu kripto para projesinin kurucusu aynı zamanda CEO’su olan Erika Rasure’dir

Hard Coin Hangi Borsalarda Bulunuyor?

Hard coin hangi borsalarda bulunuyor sorusu bu kripto para projesine yatırım yapmayı kesin olarak düşünen kişilerin odaklandığı bir konudur. Hard coin’nin listelendiği borsalar şu şekilde listelenmiştir:

  • Binance
  • Gate io
  • Kucoin
  • Coinone
  • Mexc
  • Ascendex
  • Pionex
  • Coinex

Hard Coin Grafik

Hard Coin Yorum

Hard coin yorum,

Kripto para birimlerinin merkezsiz olması normal ve belirlenmiş bir özelliktir. Bununla birlikte, faiz üreten Hard coin analistlere göre bir yönetim belirleyicisinin eksikliği nedeni ile sorunlara yol açabilir ve sistem ile ilgili bir bilgiye sahip olmak isteyen kişilerin  daha fazla işlem yapması veya daha fazla Hard coini elinde bulundurması sonucunda tekelleşme meydana gelebilir, faiz yönetimini kendi lehine çevirir bir durum yaratabilir.

Mantık olarak Hard coin’nin şeffaf faizciliği getirmesi olumlu gibi görünse de spekülasyona açık olması şüpheyle yaklaşmayı sağlamaktadır aynı zamanda analistler tekelleşen bir ortam oluşması durumda yatırımcının kaybedeceğine kesin gözüyle bakıyor. Buna neden olarak ise kripto dünyasında kimsenin tekelleşen bir coine yatırım yapmayacağı gösterilmektedir. Ancak böyle bir yönlenme olursa Hard coinin faiz sistemine getirdiği yenilik başka projeelr tarafından da oluşturulabilir.

Hard Coin Geleceği 2022

Hard coin geleceği 2022 yılı için analistler bu kripto para projesi için yukarı yönlü bir hareketlenme beklemektedir ve buna destek olarak ise sistemin akıllı sözleşmelerden oluşan platform olan blok zincirlerin ışık hızında çözümlenebilmesi gösterilmektedir. Aynı zamanda Price Prediction Ekibinin yaptığı tahminlere göre Hard coin 2022 yılında minimum 0.56 dolardan maksimum 0.63 dolardan işlem görecek. Bu yıl içinde ortalama olarak ise 0.58 dolardan işlem görmesi tahmin edilmektedir.

Hard Coin Geleceği 2023

Hard coin geleceği 2023 yılında yükselişin devam edeceğini vurgulayan analistler bu duruma kanıt olarak Solidity geliştiricilerini kullan Hard coin’in  dApp’lerinin getirdiği güvenlik ağlarından sonuna kadar faydalanmasını ve çift doğrulama yapılan sistem güvenirliliğinden ödün vermemesini göstermektedir. Aynı zamanda Price Prediction Ekibinin yaptığı tahminlere göre Hard coin 2023 yılında minimum 0.79 dolardan maksimum 0.97 dolardan işlem görecek. Bu yıl içinde ortalama olarak ise 0.82 dolardan işlem görmesi tahmin edilmektedir.

Hard Coin Geleceği 2024

Hard coin geleceği 2024 yılında yukarı yönlü ivme ile patlama bekleyen uzmanlar bu kripto para biriminin uzun vadeli kullanımlarda katılımcısına destekleyici ödüller sunmasından dolayı sisteme katkı sağlayanlara kazançları adil bir şekilde dağıttığı için yatırımcılar tarafından benimseneceğini düşünmektedir. Aynı zamanda Price Prediction Ekibinin yaptığı tahminlere göre Hard coin 2024 yılında minimum 1.14 dolardan maksimum 1.39 dolardan işlem görecek. Bu yıl içinde ortalama olarak ise 1.17 dolardan işlem görmesi tahmin edilmektedir.

Hard Coin Geleceği 2025

Hard coin geleceği 2025 uzmanlar genel olarak kripto para piyasasında yükseliş beklemektedir ve uzmanlara göre Hard coin de bu durumdan etkilenecek özellikle merkeziyetiz bir coin olması ve Tedarikçilere De’fi pazarında borçlu teşviklerini sunarak sistemde gelir getiri odaklı işlem yapabilme imkanı sunması bu tahmini desteklemektedir. Aynı zamanda Price Prediction Ekibinin yaptığı tahminlere göre Hard coin 2025 yılında minimum 1.66 dolardan maksimum 2.00 dolardan işlem görecek. Bu yıl içinde ortalama olarak ise 1.71 dolardan işlem görmesi tahmin edilmektedir.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

] }