Ethereum (ETH) Haberleri

Gnosis Safe 2,3 Milyar Dolarlık Ethereum Aldı

Gnosis şirketi, tek işlem yaklaşık 1,7 milyar dolarlık civarında olan1.500.000 ETH satın aldı. Böylece  şirket bakiyesini 2,3 milyar dolara çıkardı.

] }

Gnosis şirketi, tek işlem yaklaşık 1,7 milyar dolarlık civarında olan1.500.000 ETH satın aldı. Böylece  şirket bakiyesini 2,3 milyar dolara çıkardı.

Binance, Ethereum, ardından Gnosis

Gnosis,  Ethereum’un üçüncü en büyük yatırımcısı oldu. Şimdi kripto para biriminin arzının % 2,2’sini elinde tutmaktadır.

Şirket  sıralama olarak , hacim olarak dünyanın en büyük borsası olan Binance’in ve Ethereum’un gerisinde  kalmaktadır.

Gnosis protokolü , likiditeyi en üst düzeye çıkarmayı amaçlayan, tamamen izinsiz merkezi olmayan bir borsadır (DEX). Protokol ayrıca ademi merkeziyetçi finans ( DeFi ) için “yeni piyasa mekanizmalarının” oluşturulmasını da kolaylaştırmaktadır.

2017’den bu yana, Ethereum kardeş zinciri xDai dahil olmak üzere birçok DeFi projesinde Gnosis’i kullandı.

Gnosis protokolüne dayanan çoklu imzalı depolama kasası, Ethereum’daki dijital varlıkları yönetmek için bir saklama platformudur. Bir dizi büyük Ethereum sahibi bunu kullanıyor. Kripto varlıklarını depolamanın yeni yollarını araştıran geliştiriciler de buna ilgi gösteriyor.

Umut taş

26 yaşındaki Umut gününün büyük kısmını eğitim hayatı ile geçiriyor. Kripto paralar ile yakından ilgilenmesi ve 5 yıldır sıkı kripto para yatırımcısı olmasının dışında aktif olarak bilgisini okuyucularla paylaşıyor. Mail adresi: umut@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu