Altcoin HaberleriBinance Coin (BNB) HaberleriKripto Para Haberleri

Glimmer Coin Geleceği, Glimmer Coin Yorumları

Binance Glimmer’ı (GLMR) listeleyecek haberi doğrultusunda yatırımcı kullanıcılar dikkatle araştırma yapmaya başladı. Yeni coin çeşitleri arasında yer alacak olan Glimmer GLMR Coin bilgileri 2022 yılının ilk dikkat çekenleri olup satışa çıkması beraberinde yükselişe geçen GLMR Coin için uzman analistler iyi bir yatırım seçeneği olduğunu belirtmektedir. Bu yazımızda sizlere glimmer coin geleceği ve glimmer coin yorum hakkında bilgilere yer vereceğiz.

Glimmer (GLMR) Coin Nedir?

GLMR Coin Moonbeam Polkadot parachain türünde çalışıyor olan EVM uyumlu ve Substrate tabanlı blockchain olarak bilinmektedir. Glimmer Coin sayesinde kullanıcılar yönetişime katılabilmektedir. Ayrıca işlem ücretlerini ödeyebilir ve likidite sağlayıp staking karşılığı ödül kazanabilirler. Bu sayede ciddi yatırımcılara yönelik önemli bir tercih olarak değerlendirilmektedir.

Binance 11.01.2022 günü saat 19.00’da (TSİ) Glimmer’ı (GLMR) listeleyecek olup GLMR/BTC, GLMR/BUSD ve GLMR/USDT al-sat çiftlerini işleme açacağını duyurmuştur. Kullanıcılar bu bilgi beraberinde satış öncesi yatırım hazırlığı yaparak GLMR Coin alımlarına başlamıştır.

  • Al-sat işlemlerine hazır olmak isteyen kullanıcılar için yayınlanan bilgi GLMR yatırım işlemleri 11.01.2022 (TSİ) saat 13.00’te açılacağı bilgisi yayınlanmıştır.
  • GLMR Coin işlemleri ise 12.01.2022 günü saat 18.00’de (TSİ) açılacağı bilinmektedir.

Çekim işlemlerinde yaklaşık açılma zamanı kullanıcılar için referans anlamında verilmiş olup ön hazırlık yapabilmelerini sağlamaktadır. Fakat işlemlerin genel ve asıl durumu çekim sayfasından görüntülenebilmektedir.

Glimmer (GLMR) Coin Hangi Borsalarda Var?

Glimmer (GLMR) coin hangi borsalarda var? Glimmer Coin ile şuan için işlem yapılmakta olan borsalar Binance, KuCoin, Gate.io, çatırtı, MEKSİKA, CoinDCX borsalarında bulunduğu bilinmektedir. Bu borsalardan birinde hesap kaydınız olması halinde Glimmer (GLMR) coin al-sat işlemleri yapabilirsiniz. GLMR Coin piyasaya giriş sonrası yükselişte başlaması dikkat çekmiş olup kripto para borsasındaki değeri 186.58TRY olarak bilinmektedir. açılış sonrasındaki yüksek işlem hacmi ise kripto para borsası kullanıcılarının dikkatlerinden kaçmayıp 5,056,112,382,61TRY olarak bilinmektedir. Son 24 saatte %14,93 değişim gösteren GLMR coinin piyasa değeri 0,3893 TRY olup kripto para birimleri arasında 216.cı sırada olduğu bilinmektedir.

Glimmer (GLMR) Coin Nasıl Alınır?

Glimmer (GLMR) Coin Nasıl Alınır? GLMR Coin almak için öncelikle bulunduğu borsalardan birinde kaydınızın olması gerekir. Bulunduğu borsalardan birinde açtığınız hesabınızın kimlik doğrulamasını yaparak Glimmer Coin alım satım işlemleri yapabilmeniz mümkündür. Kimlik doğrulaması yaparken girdiğiniz bilgileri unutmamak için gizli bir yere not etmenizde fayda vardır. Çünkü kimlik doğrulaması demek şuan ve ileriye dönük oluşabilecek riskleri sıfırlamak ve kazanılan coinleri her halükarda kurtarma demektir. Bu yüzden coin alım satımlarının daha güvenli yapılabilmesi adına hesap oluşturma veya kayıt işlemlerinin sizin bildiğiniz bir yere not edilerek açılması önerilmektedir.

Akita Coin Geleceği 2022-2025, Akita Coin Yorumları

Glimmer Coin Grafik

Glimmer (GLMR) Coin Geleceği

Glimmer (GLMR) coin geleceği hakkında incelemeler yapan uzmanların genel görüşleri heyecan duyulan bir yatırım türü olması sebebiyle hızlı yükselen ve hızlı düşebileceği yönünde değerlendirilen bir öngörüyle belirtilmektedir.

Glimmer Coin 2022 yılında Wallet Investor ekibinin tahminine göre yılsonuna kadar 15,42USD olması yönünde belirtilmektedir. En düşük ise 13,97USD olması beklenmektedir. Yeni yatırım yönünden de iyi bir seçenek olduğu belirtilmektedir.

Glimmer Coin 2023 yılında Trading Beasts ekibinin tahminine göre maksimum 25,55USD olabileceği yönünde öne çıkarken fiyat dalgalanmalarının da oldukça hareketli olacağı belirtilmektedir. En düşük ise 20.00USD olabileceği belirtilmektedir.

Glimmer Coin 2024 yılında Price Prediction ekibinin tahminine göre maksimum 34,63USD olabileceği yönünde yorumlanırken en düşük ise 29,75USD olabileceği belirtilmektedir.

Glimmer Coin 2025 yılında Wallet Investor ekibinin tahminine göre maksimum 52,61 USD olması beklenirken en düşük ise 44,51USD olabileceği belirtilmektedir.

 

Geleceği hakkında belirtilen ifadeler uzmanların yaptığı teknik analizler sonucunda açıklanmıştır. Fakat netlik kazanmadığı için kesin bilgi olarak yorumlanmamalıdır.

Glimmer (GLMR) Coin Yorum

Glimmer (GLMR) coin yorum açısından uzmanların belirttiği fiyat analizleri çok dikkat çekicidir. Fakat her sistemde oluşan risklerin kripto para borsalarında da oluşabilmesi mümkündür. Tek yönlü yatırım yerine seçeneklere ayrılmış yatırım şekli uzmanlar tarafından önerilen durum olup en başta GLMR Coin yatırımı tavsiye edilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
reklam