Kripto Para HaberleriAltcoin Haberleri

FOY Token Nedir, FOY Token Geleceği 2021

FOY Token Nedir, FOY Token Geleceği 2021, FOY Token Alınır mı, FOY Token Yorumları FOY Token Fiyatı

] }

Türk sermayeli  Foy Dijital Hizmetleri A.Ş. tarafından kurulan Fund Of Yours 100.000.000.000 adet tokenle sosyal medya kullanıcıları ile dijital içerik üreticilerini bir araya getirmeyi amaçlamaktadır. Foy Token, YouTube, Twitter ve İnstagram gibi sosyal medya kullanıcılarına hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

FOY Token Nedir?

Sosyal medya kullanıcıları hayranlıkla takip ettikleri dijital içerik üreticilerine destek olmak adına Foy Token gönderimi yapabilecekler. Foy Tokenler ise Foy sistemi üzerinden TL, Euro ve Dolara dönüştürülebilecek. FOY, farklı ülkelerdeki yatırımcılar ile sosyal medya iş ortaklarıyla kullanıcıların takip ettikleri dijital içerik üreticilerine ulaşmalarını, onları desteklemelerini ve içerik üreticilerinin de kendilerini alanlarında geliştirmeleri açısından önemli bir yere sahiptir.

FOY TOKEN HANGİ BORSADAN ALINIR?

Foy Token almak için kripto para borsalarına üye olmanız gerekmektedir. Üye olduktan sonra para yatırıp Foy Token alımı gerçekleştirebilirsiniz.  Foy Token’ler 3 borsada işlem görmektedir. Bunlar; Güney Kore merkezli Probit Borsası ve Estonya merkezli Bilaxy ve Whitebit borsalarıdır. Foy Token haberimizin yazıldığı sırada 1 Foy Token 0,00013054 $ değerindedir.

FOY TOKEN HİZMET ALANLARI NELERDİR?

Fund Of Yours ilk olarak YouTube, İnstagram ve Twitter gibi sosyal medya kullanıcılarına hizmet vermeyi ve bu platformdaki iş ortaklarıyla sosyal medya kullanıcılarına ulaşmayı hedeflemektedir.  FOY, fon sahiplerine de şeffaf ilkeleri doğrultusunda hisselerinin % 80’ini kullanıma açıp dijital para piyasasında çok az rastlanan bir arz fırsatı yaratmış oldu.

FOY hissedarları hisselerini herhangi bir zaman kısıtlaması olmadan ülkelerinin dijital para borsalarında veya global borsalarda USDT, BTC ve ETH kurlarıyla ülke para birimlerine dönüştürebilecekler.

FOY TOKEN YORUM

Fund Of Yours , farklı ülkelerdeki yatırımcılar ile sosyal medya iş ortaklarıyla kullanıcıların takip ettikleri dijital içerik üreticilerine ulaşmalarını, onları desteklemelerini ve içerik üreticilerinin de kendilerini alanlarında geliştirmeleri açısından önemli bir yere sahiptir. Sosyal medyalar her geçen gün hayatımızda, ekonomide, toplumda etkin olmaktadır. Foy token bu durumun bilincinde olarak token çıkarmakta ve sosyal medyanın gelişmesine katkı sağlamak istemektedir. Başarılı projeler ortaya koyarsa ve sosyal medya devleri ile anlaşmalar sağladığında chz token gibi olacağını düşünülmektedir.

Umut taş

26 yaşındaki Umut gününün büyük kısmını eğitim hayatı ile geçiriyor. Kripto paralar ile yakından ilgilenmesi ve 5 yıldır sıkı kripto para yatırımcısı olmasının dışında aktif olarak bilgisini okuyucularla paylaşıyor. Mail adresi: umut@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu