Altcoin HaberleriBitcoin (BTC) Haberleri

Flaş Gelişme : Bakkt, Vadeli İşlemlere Başlıyor !

] }
flaş gelişme : bakkt, vadeli i̇şlemlere başlıyor !
flaş gelişme : bakkt, vadeli i̇şlemlere başlıyor !

Kripto para piyasasının hızla artması tekrar bitcoini popüler hale getirmiştir.Peki bitcoin neden yükseliyor. Yükseliş nedenlerini şu şekilde sıraladık..

1. Bakkt, Bitcoin vadeli işlem sözleşmesinde bir güncelleme yaptığını ve kullanıcılarını Kullanıcı Kabul Testi (UAT) için hazırladığını ve aynı zamanda fiziksel bitcoin vadeli işlemlerinde yürürlükteki düzenleme sonrası saklama çözümlerini oluşturduğunu duyurdu .

2. Flexa ile işbirliği içinde oldu. Amazon yan kuruluşu Whole Foods ve Starbucks dahil olmak üzere perakende satış mağazaları kripto ödemelerini kabul etmesi yatırımcıların güvenini arttırdı.

3. eBay, kullanıcılar Consensus 2019 konferansında bir reklam görüntüsünü yayınladıktan sonra, kripto ödemelerini kabul etmeyi de ima ediyor . Kripto uygulamasının doğası hakkında ayrıntılı bilgi verilmedi, ancak eBay’in 179 milyon güçlü kullanıcı tabanı kesinlikle etkili olduğunu düşünüyoruz.

4. Belki de en önemli gelişme , blockchain  teknolojisine olan ilgisini artıran Microsoft , bitcoin blockchain üzerine merkezi bir kimlik ağı kurduğunu açıkladı. Bu Kimlik Yerleşimi Ağı (ION) , güvenlik ve mahremiyete odaklanır.

Bu gelişmelerin arka arkaya yaşanması bitcoin başta olmak üzere kripto para piyasasına yoğun yatırım yapılmasını sağlamıştır. Piyasaya 60 milyar dolara yakın para piyasaya girmiştir.Bir önceki haberimizi buradan okuyabilirsiniz.

Umut taş

26 yaşındaki Umut gününün büyük kısmını eğitim hayatı ile geçiriyor. Kripto paralar ile yakından ilgilenmesi ve 5 yıldır sıkı kripto para yatırımcısı olmasının dışında aktif olarak bilgisini okuyucularla paylaşıyor. Mail adresi: umut@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu