FIREPIN Token (FRPN) ve Cardano (ADA); Bu Ay İzlenecek 2 ‘Ethereum Katili’

0

FIREPIN Token (FRPN), meta veri tabanı entegrasyonu planları olan topluluk odaklı bir DAO (merkezi olmayan özerk kuruluş) platformudur. Ethereum (ETH) ikinci en büyük ve iyi bir sebep. Bitcoin’den (BTC) 6 yıl sonra oluşturulmuş olmasına rağmen, değeri ve ekosistemi muazzam bir şekilde büyüdü ve Litecoin (LTC) ve Ripple (XRP) gibi birçok eski kripto parayı geçerek piyasa açısından en değerli ikinci kripto haline geldi.

Ancak proje, düşük ölçeklenebilirlik ve yüksek gaz ücretleri gibi Bitcoin (BTC) ile ilgili büyük sorunların çoğunu ele almadı ve bu, “Ethereum katilleri” olarak adlandırılan kripto paraların doğmasına yol açtı. Bunlar, Ethereum’un ana sorunlarını ele almayı ve uzun vadede kripto dünyasında yerini almayı planlayan platformlardır. İşte o kripto paralar FIREPIN Token (FRPN) ve Cardano’dur (ADA).

FIREPIN Token (FRPN) Ön Satışın 2. Aşamasında

FIREPIN Token (FRPN), meta veri tabanı entegrasyonu planları olan topluluk odaklı bir DAO (merkezi olmayan özerk kuruluş) platformudur. Metaverse DAO tarafından teminatlandırılmış ve desteklenen FRPN Token’a dayalı merkezi olmayan bir protokoldür. Platformun, kullanıcıların tokeni çeşitli blok zincirlerinde mümkün olan en iyi fiyata satın almalarını sağlayacak çok zincirli bir takas portalı için planları var. Mevcut blockchain ağları arasında Ethereum (ETH), Polygon (MATIC), Solana (SOL), Avalanche (AVAX) ve Binance Smart Chain (BSC) bulunur.

FIREPIN Token (FRPN), bir NFT pazarı için planlara ve stake ve çiftçilik seçenekleri sunmaya sahiptir. Proje ayrıca, tokeni cüzdanlarında tuttukları için kullanıcılarını ödüllendirecek. Her işlem için, siparişten %2’lik bir ücret düşülecek ve bir airdrop havuzuna eklenecektir. Mevcut jeton sahipleri her hafta bir jeton jetonu alacaklar. Bu, pasif gelir için harika bir yol ve insanların jetonu elinde tutması için iyi bir teşviktir. FRPN, FIREPIN Token’ın yerel para birimidir. Fiyat istikrarını korumak için platform, ek merkezi olmayan varlıklar tarafından desteklenecek olan Algoritmik Rezerv Para Birimi mekanizmasını kullanacak.

FIREPIN Token (FRPN), kullanıcılardan NFT oyun geliştirme, 3D ve Metaverse VR oyunlarına yönelik hazine fonlarını kullanacak ve ayrıca oyundan kazanmak için uzun vadeli planları olan şirketlere doğrudan yatırım yapacak. Proje topluluk tarafından yönetiliyor ve kullanıcılarının ve token sahiplerinin katkılarına dayalı olarak önemli kararlar alacak. FIREPIN Token (FRPN) şu anda ikinci ön satış aşamasında ve önümüzdeki hafta 3. aşamaya geçecek.

Cardano (ADA)

Cardano (ADA), akran incelemesi araştırmasına dayalı olarak kurulan ilk blok zinciri platformudur. Proof of stake (PoS) konsensüs mekanizmasına dayalı bir güvenlik protokolü olan Ouroboros ile çalıştırılır. Değişim yaratanlar, yenilikçiler ve vizyonerler için küresel olarak olumlu değişime neden olacak araçlara ve teknolojiye sahip bir blok zinciri platformu olduğunu iddia ediyor. Ağ, İtalyan bir matematikçi olan Gerolamo Cardano’nun adını almıştır ve para birimi ADA, bir İngiliz matematikçi ve aynı zamanda ilk bilgisayar programcısı olan Ada Lovelace’ın adını almıştır.

Cardano blok zincirinin yerel belirteci ADA’dır. Ödül kazanmak ve ağın başarılı çalışmasına katılmak için bir hisse havuzuna devredilebilir. Ağ, gelecekte Cardano platformunda tokenin daha fazla kullanımını vaat ediyor. Cardano ekosisteminin birincil cüzdanları olan bir Yoroi veya Daedalus cüzdanı kullanılarak saklanabilir. Ayrıca, onu destekleyen diğer üçüncü taraf cüzdanlarda da saklanabilir. CoinMarketCap’te Cardano, ilk on kriptodan biridir ve 29 milyar doların üzerinde bir piyasa değerine sahiptir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

] }