Bitcoin (BTC) Haberleri

Financial Times Sonunda Bitcoin’i Manşet Yaptı!

ngiltere merkezli olan ve dünyanın en popüler finans kaynaklarıdan biri olan Financial Times, Bitcoin'in 34.000 dolara ulaşmasının ardından mansete taşıdı.

] }

İngiltere merkezli olan ve dünyanın en popüler finans kaynaklarıdan biri olan Financial Times, Bitcoin’in 34.000 dolara ulaşmasının ardından mansete taşıdı. Şaşırtıcı bir biçimde bitcoine övgülerde bulundu. Financial Times, “altının yüzde 25’lik rallisine karşı Bitcoin yüzde 300’lük ralli görüldü”  şeklinde manşet göze çarptı.

financial times sonunda bitcoin'i manşet yaptı! 2

Yıllardır bitcoin teknolojisiyle zerre ilgillenmeye ve sürekli olumsuz haberler yayınlayan ana medyalar, bitcoinin 34.000 doları aşmasıyla övmeye başladı ve manşete taşıdı.

Bitcoin Fiyat Endeksi: 1 Bitcoin Kaç TL? (BTC TL)

Bu tarz başat ana medya akımlarının olumlu haberlerinin bitcoine olumlu etki yaratacağı düşünülmektedir. Bunun temel sebebi dünyada bitcoine yatırım yapanların oranı yüzde 5’i aşmamaktadır. Ana akım medyaların pozitif haberleri bitcoinin kitleşmesi adına büyük bir adımdır.

Umut taş

26 yaşındaki Umut gününün büyük kısmını eğitim hayatı ile geçiriyor. Kripto paralar ile yakından ilgilenmesi ve 5 yıldır sıkı kripto para yatırımcısı olmasının dışında aktif olarak bilgisini okuyucularla paylaşıyor. Mail adresi: umut@kointimes.net

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu