Fil Coin Geleceği 2021- 2025, Filecoin Yorumları

1

Fil Coin geleceği, uzun vadeli yatırımcıların sıklıkla araştırdığı bir konudur. Filecoin (FIL), kullanıcıların disk alanı kiralamasına ve bunun için Filecoin (FIL) kripto para biriminde ödeme almasına olanak tanıyan merkezi olmayan bir dosya depolama protokolüdür. Günümüzde bulut depolamanın önemi artarken, güvenilirliği de sorgulanmaktadır. Verileri depolamak mesele değildir, mesele güvenlik ilkeleriyle gizliliğin sağlanmasıdır.

Bu anlamda bir çözüm üreten Filecoin projesinin, gelecekte çok rağbet göreceğini, uzmanlar aktarmıştır. Uzmanların birçoğu, FIL’i sadece bir çözüm protokolü olarak görmemekteler. Özellikle uzun vadede kazandırabilecek bir kripto varlığının olduğunu da aktarmaktalar. İşte tüm bunların sonucunda da Filecoin geleceği  ve yorumu çokça araştırılmaktadır. Peki, FIL geleceği için uzmanlar neler söylüyor? FIL biriminin fiyat tahminlerini ve uzman analist görüşlerini bir araya getirdik. İşte FIL coin ve geleceği…

FIL Coin Geleceği 2021

Fil coin yorum  yılı için çeşitli analistler tahminlerde bulunuyor. Popüler analiz sistemlerinden olan Trading Beasts, FIL coin fiyatının Kasım 2021 tarihine dek bir düşüş yaşayacağını söylemekte. Yıl sonunda ise fiyatın 51,56$’da seyredeceğini aktarmakta.

Öte yandan uzman analist WalletInvestor da tahminlerini aktarıyor. Wallet’a göre FIL biriminin geleceği oldukça parlak. Öyle ki yıl sonuna kadar 93.71 dolar seviyesini görebileceğimize kesin gözle bakıyor. Buna ek olarak diğer yıllarda da artarak yükseleceğini aktarıyor.

LongForecast ise, Trading Beast ile hemfikir durumda. Long’a göre fiyat Kasım 2021’ye kadar düşük seyredecek. 2021 yılı sonunda da 34.81$ olacak. Beklenen yükseliş trendinin 2021’de olmadığının altını çizen Long, fiyatın yakından takip edilmesini önermekte. Filecoin için tahminlerini dile getiren bir başka analist DigitalCoinPrice, FIL fiyatının artmasını bekliyor. 2021 sonunda fiyatın 80.74 dolara ulaşabileceğini düşünüyor.

FIL Coin Geleceği 2022

FIL coin geleceği 2022 yılında zirve noktalara ulaşabilir. Bazı analistler bu duruma kesin gözle bakarken bazıları çekimser fiyat tahminlerinde bulunuyor. Karamsar düşünenlerden olan Trading Beasts, FIL fiyatının ufak çaplı yükseleceğini dile getirmekte. 2022 yılında ortalama fiyat olarak 65 dolar civarına dikkat çekiyor.

Başarılı analist WalletInvestor, FIL için 2022 fiyat hedefinin 188 dolar olduğunu vurguluyor. Bu seviyenin 2022 yılı sonunda görülebileceğinin de altını çiziyor. Popüler analist LongForecast ise, 2022 yılı sonunda ancak 65.62$ seviyesinin görülebileceğini söylemekte. Analiste göre fiyat çok ufak rakamlarla artış gösterebilir. DigitalCoinPrice ise 2021 ve 2022 yıllarını kapsayan 2 yılda en fazla 115.41 dolar görülebileceğini söylüyor. 2022 yılı sonunda 120$ bandına dikkat çekiyor.

FIL Coin Geleceği 2023

FIL coin geleceği 2023 tap seviyeleri görebilir. Bazı analistler bu duruma kesin gözle bakarken bazıları çekimser fiyat tahminlerinde bulunuyor. Karamsar düşünenlerden olan Trading Beasts, FIL fiyatının muazzam şekilde yükselmeyeceğini düşünüyor. 2023 yılında ortalama fiyat olarak 75 dolar civarına dikkat çekiyor.

Öte yandan başarılı analist WalletInvestor da tahminlerini aktarıyor. Analist; FIL için 2023 fiyat hedefinin 220 dolar olduğunu vurguluyor. Bu seviyenin 2023 yılı sonunda olacağını öngörmekte.

Uzman analist LongForecast ise, 2023 yılı sonuna oldukça karamsar bakıyor. Öyle ki ancak 72$ seviyesinin görülebileceğini söylemekte. Analiste göre fiyat çok ufak rakamlarla artış gösterebilir. DigitalCoinPrice fiyatın 140.15 dolarda görülebileceğini söylüyor. 2023 yılı sonunda fiyatın daha da artabileceğini vurguluyor.

FIL Coin Geleceği 2024

FIL coin geleceği 2024 yılında daha iyi yerlere gelebilir. Uzman analistlerde 2024 yılı fiyat hedeflerini yorumluyor. FIL için umutsuz olan Trading Beasts, FIL fiyatının fazla yükselmeyeceğini düşünüyor. 2024 yılın genelinde fiyat olarak 86 dolar civarına dikkat çekiyor. Yıl sonunda bu fiyatın çok düşeceğini söylüyor.

FIL Coin fiyat tahmini yapan başarılı analist WalletInvestor FIL’den umutlu. Analist; FIL için 2024 fiyat hedefinin 281 dolar olduğunu vurguluyor. Bu seviyenin 2024 yılının henüz başında olduğunu ve yıl sonuna kadar daha da artacağını söylüyor.

Uzman analistlerden LongForecast ise, 2024 yılının genelinde düşüş olabileceğini vurguluyor. Öyle ki tüm yıl boyunca 55$ seviyesinin görülebileceğini söylemekte. Analiste göre fiyat bu şekilde düşerek yok olabilir. DigitalCoinPrice, Long’un aksine FIL’den umutlu. Başarılı analist fiyatın 183 dolarda görülebileceğini söylüyor. 2024 yılı sonunda fiyatın yine bu seviyede kalacağını açıklıyor.

Filecoin Geleceği 2025

FIL coin geleceği 2025 yılında daha iyi yerlere gelebilir. Uzman analistlerde 2025 yılı fiyat hedeflerini tek tek aktarıyor. Filecoin’den umutsuz olan Trading Beasts, FIL fiyatının önümüzdeki 5 yıl içinde ciddi şekilde düşebileceğini açıklıyor. Öyle ki 2025 yılının genelinde fiyat olarak 55 dolar altına inebileceğini söylemekte. Yıl sonunda bu fiyatın daha da düşeceğini söylüyor.

Başarılı analist WalletInvestor da tahminlerini aktarıyor. Analist; FIL için 2025 fiyat hedefinin 470.63 dolar olduğunu vurguluyor. Bu seviyenin 2025 yılının sonunda görüleceğini söylemekte.

Kripto para yorumcusu LongForecast ise, 2025 yılının sonunda ve genelinde düşüş olabileceğini vurguluyor. Öyle ki tüm yıl boyunca 40$ altında fiyat seviyeleri görebiliriz. Analiste göre ileriki dönemlerde de fiyat düşebilir. DigitalCoinPrice, Long’un aksine FIL biriminden olumlu hareketler bekliyor. Uzman analist fiyatın yıl sonunda 239.63 dolarda görülebileceğini söylüyor. 2025 yılı sonunda fiyatın bu seviyenin üstüne çıkabileceğini de vurguluyor.

1 yorum
  1. adem agac diyor

    Herkese merhaba, fil coin geleceği olan altcoinlerin başında gelmektedir. Bu yüzden uzmanların fil coin yorumlarını sürekli olarak takip etmek gerek. bir anda destek noktası direnç noktası olabiliyor yada tam tersi…

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

] }