Altcoin Haberleri

Everex Coin Nedir? Everex Coin Nasıl Alınır?

Everex Coin, Everex şirketinin kullanıcıların rahatça alışveriş yapabilmesi için çıkarttığı Ethereum Blockchain tabanını kullanan bir kripto para birimidir. Everex, Everex Coin ile işlem yapan kullanıcılarına ufak komisyon indirimleri tanıyarak Everex Coin’i yaygınlaştırmaya çalışıyor.

Sıkça Sorulan Sorular

1 Everex 0.24 Dolar'dır.

Everex Coin Nedir? Everex Coin Fiyatı

Borsalardaki kısaltması EVX olan Everex Coin ile alakalı bilgi kirliliğini ortadan kaldırmak için Everex Coin nedir ve Everex Coin fiyatı hakkında bilgilendirici bir yazı yazdık.

Everex Nedir?

Everex Coin nedir sorusunu cevaplamaya başlarken, öncelikle Everex platformundan bahsetmeye başlamak zorundayız.

Everex, Singapur merkezli köklü bir kripto cüzdan şirketidir. Klasik kripto cüzdanlardan farkı ise şirketin amacının tüm bankalarla anlaşma yaparak kriptoyu nakitle bağdaştırmak olması. Everex şirketinin kurucuları yıllardır kripto para ağları, blockchain güvenlik zinciri gibi ağlarda projeleri olan tecrübeli insanlar. Bu insanların kullanıcılara vaat ettikleri şeyler ise gerçekten göz alıcı.

Everex, dünyadaki çoğu banka ile anlaşma yapmayı ve kripto para itibari para karşılığını verebilmeyi amaçlıyor. Kısaca özetlemek gerekirse; Everex cüzdanın 1 Bitcoin’i olan kişinin bir bankaya giderek rahatlıkla 10500 dolar çekebilmesi amaçlanıyor. Bunun ne kadar başarılabileceğini ise zaman geçtikçe görebileceğiz.

Everex Coin Nedir?

Yazımızın ana konusu ise Everex Coin nedir sorusunun cevabı. Everex Coin, Everex şirketinin kullanıcıların rahatça alışveriş yapabilmesi için çıkarttığı Ethereum Blockchain tabanını kullanan bir kripto para birimidir. Everex, Everex Coin ile işlem yapan kullanıcılarına ufak komisyon indirimleri tanıyarak Everex Coin’i yaygınlaştırmaya çalışıyor.

Everex Coin Nasıl Alınır?

Everex Coin’i kendi sitesi üzerinden bazı itibarı paralar karşılığında alabilirsiniz. Buna ek olarak kripto borsaların bazılarında Everex Coin EVX kısaltmasıyla listelenmektedir. Borsalardan alış veya satış işlemleri yapabilirsiniz.

Everex Coin dünya çapında yeterli tanınmışlığa henüz ulaşamadığı için Binance borsasında yalnızca Etherium ve Bitcoin perlerinde işlem mevcuttur. İtibari paralar ile işleme açılabilmesi için 24 saatlik hacminin artması, dünyada daha fazla tanınması gerekiyor.

Everex Coin Fiyatı

Everex Coin güncel piyasada 0.24 dolar aralığında işlem görmektedir. 2018 yılında ise kısa bir hype yakalayıp 10 doları geçmiştir. Tekrar doların üzerine çıkıp çıkmayacağı ise Everex’in kullanıcılarını memnun edip etmemesine bağlı olacak.

Umut taş

26 yaşındaki Umut gününün büyük kısmını eğitim hayatı ile geçiriyor. Kripto paralar ile yakından ilgilenmesi ve 5 yıldır sıkı kripto para yatırımcısı olmasının dışında aktif olarak bilgisini okuyucularla paylaşıyor. Mail adresi: umut@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu