Tarama Etiketi

Bitcoin

Bitcoin , bugün ne kadar oldu? Bitcoin piyasasındaki değişimlerle alakalı haberlerimizi bu sayfadan kointimes.net’ten takip edebilirsiniz. Bitcoin güncel değerini, grafikleri ve analizleri inceleyebilir, Bitcoin haberleri son dakika gelişlerini okuyabilirsiniz.

Bitcoin, herhangi kuruluş ve banka ile ilişkisi olmayan dijital platformda yaratılmış dijital bir para birimidir. Satoshi Nakamato tarafından Bitcoin ağı 3 Ocak 2009’da hayata geçmiştir. Satoshi Nakamato şu ana kimliğini başarılı bir şekilde gizli tutmuştur.

Yazımız yazıldığı sırada güncel Bitcoin fiyatı 29,455.00  ABD Dolarıdı. Bazı analistlerin yaptığı analizlere göre Bitcoin 2023 yılında 22,390- 25,972 dolar arası bir değere sahip olacak. 

Bitcoin kripto para yatırımcılarının en gözde dijital parasıdır. Yatırım öncesi uzman analistlerin ve kuruluşların yatırım yapacağı coinler hakkındaki görüşlerini merak ederler, güncel Bitcoin bilgilerini  sitemiz kointimes.net’te bulabilirsiniz. BTC/USD paritesi kullanılarak Bitcoin alış ve satışı yapabilirsiniz.

Bitcoin alım satımı Bitlo.com, BitTurk.com gibi platformlar üzerinden gerçekleştirilir.