Ethereum (ETH) HaberleriBitcoin (BTC) Haberleri

Ethereum Zirveyi Görürken Bitcoin Dibi Gördü!

24 saatlik süreç içerisinde 33 bin 750 dolar seviyesine kadar yükselebilen BTC, 33 bin dolarda kaldı.

] }

CryptoPotato tarafından yayımlanan verilere göre Bitcoin 34 bin doların üzerine çıkamadı. BTC fiyatı geri çekilmeye başladı. Son 24 saat içerisinde BTC fiyatının 31 bin dolar seviyesine gerilediği görüldü. Ethereum için ise bu durum tam tersi şekilde yaşanıyor!

24 saatlik süreç içerisinde 33 bin 750 dolar seviyesine kadar yükselebilen BTC, 33 bin dolarda kaldı. BTC düşüşü ile birlikte altcoinlerde yükselme yaşandı. Bitcoin’den sonra piyasa içerisindeki en büyük kripto para olan Ethereum yükselişe geçti.

İlgili Makaleler

Ethereum 1500 Dolara Gözünü Dikti

Geçtiğimiz hafta rekor tazeleyen Ethereum için analistler bu hafta 1500 dolar seviyesini görebileceğini söyledi. Son zamanlarda altcoinler içerisinde en yüksek ve en etkileyici kazancı ETH sağlamakta. Yatırımcılar ETH fiyatlarında yaşanan yükselme ile birlikte Bitcoin’in hakimiyetinin azalmaya gittiğini düşünüyor.

Altcoinler Yükselişe Geçti

Ethereum ile birlikte yükselişe geçen diğer kripto paralar arasında; Ripple, Binance Coin, Cardano ve Polkadot bulunuyor. Bu altcoinler son 24 saatte yaklaşık yüzde 1 arttı.

Litecoin, Chainlink ve Bitcoin Cash ise yüzde 4 değerlendi. İlk 10 kripto para içerisinde en çok değer kazanan Ethereum oldu.

Damla

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu olan Damla, 2014 yılından bu yana yazarlık, editörlük, content ve digital marketing ile uğraşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu