Ethereum (ETH) Haberleri

Ethereum Yorum: ETH/USDT Teknik Analizi

Ethereum 2018'den bugüne büyük bir çanağı tamamlamak üzere. 2020 ortalarında basit hareketli ortalamalardan sma 20 50 ve 100, 1 haftalık mumlarda çanağın yukarı doğru oluşmasına müsade verdi.

] }

Ethereum 2018’den bugüne büyük bir çanağı tamamlamak üzere. 2020 ortalarında basit hareketli ortalamalardan sma 20 50 ve 100, 1 haftalık mumlarda çanağın yukarı doğru oluşmasına müsade verdi.

ethereum yorum: eth/usdt teknik analizi 2

Bir haftalık mumlarda ichimoku bulutu ivmenin daha da yukarı gideceğini gösteriyor. 26 ve 9 hareketleri ortalamalardan (tenkan sen ve kijun sen) destek ve direnç olarak sat sinyaline daha zaman olduğunu söyleyebiliriz.

1 günlük mumlara baktığımızda

ethereum yorum: eth/usdt teknik analizi 3

Son hareketlerden oluşan 1 mumluk simetrik üçgen kırıldı. Burada eth değerini korursa, üçgenin yüksekliği kadar 719 usdt beklenebilir. Ama büyük resimde görüldüğü üzere 844 usdt çok uzak değil gibi.

Yinede bu işin lokomotifi ve patronu bitcoin. Bu yüzden bir müddet daha sert inişlerin ve çıkışların olacağı kanaatindeyim. Çünkü haftalık grafiklerde btc, rsi çok üstlerde uzun süredir seyrediyor. Ethereum‘da 844 bekleyenler için vade nin orta seviyelerde olduğunu 1 haftalık grafiklerde görebiliriz.

*Bu bir yatırım tavsiyesi değildir. Kointimes için özel hazırlanmış  bir çalışmadır. Stop lose can kurtarır.*

Umut taş

26 yaşındaki Umut gününün büyük kısmını eğitim hayatı ile geçiriyor. Kripto paralar ile yakından ilgilenmesi ve 5 yıldır sıkı kripto para yatırımcısı olmasının dışında aktif olarak bilgisini okuyucularla paylaşıyor. Mail adresi: umut@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu