Ethereum (ETH) Haberleri

Ethereum Teknik Analizi: Ethereum Hangi Seviyeleri Görebilir?

Ethereum’da Sıradaki Seviyeler Ne Olabilir?

] }

Ethereum fiyatı son 24 saatte önemli bir yükseliş yaşamıştı. 746 dolar seviyelerine kadar ilerleyen ETH, bir düzeltme gerçekleştirerek 706 dolar seviyelerine kadar geriledi. Yatırımcılar bu noktadan hemen sonra Ethereum’un yukarı mı yoksa aşağı mı yönlü hareket başlatacağını merak ediyor.

Ethereum’da Sıradaki Seviyeler Ne Olabilir?

Ethereum 746 dolar seviyesinde bir kırılma yaşayarak aşağı yönlü bir hareket başlattı. Şu sıralar 706 dolar seviyesinde olan Ethereum, yine de 100 saatlik basit hareketli ortalamanın üzerinde yer alıyor. Ethereum 720 ve 740 dolarlık direnç seviyelerini aşabilirken, 750 dolarlık direnç bölgesini test edemedi 746 dolarda aşağı yönlü bir kırılma yaşadı.

Ethereum’un aşağı yönlü hareketini sürdürmesi halinde, 684 ve 675 destek bölgesine doğru gerileme yaşayabilir. Bu seviyelerin hemen altında ise 670 dolarlık destek bölgesi yer alıyor. Ancak bir kırılma yaşayıp yukarı yönlü hareket başlatırsa ilk olarak 715 dolarlık direnç bölgesini aşması gerekiyor. Bu bölgenin aşılması sonrasında ise, 720 dolarlık direnç seviyesi bulunuyor. Ancak bu direnç seviyesinin aşılması durumunda Ethereum’un kaldığı yerden yükselişini sürdürmesi bekleniyor.

Emre Karabulut

Türkiye'nin en iyi üniversitelerinden biri olan 9 eylül iktisat bölümü mezunu Emre, 6 yıldır kripto para birimlerini ve piyasadaki borsaların durumunu analiz ediyor. Mail: Emre@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu