Ethereum (ETH) Haberleri

Ethereum Teknik Analiz: Yükseliş devam edecek mi? düşüş yolda mı?

Kripto para piyasası güne düşüşle başlamasına rağmen, ethereum güne yükselişle başladı ve yükseliş trendine devam ediyor. 

] }

Kripto para piyasası güne düşüşle başlamasına rağmen, ethereum güne yükselişle başladı ve yükseliş trendine devam ediyor.

Ethereum son 24 saate yüzde 10.16 yükselerek 1364 dolar seviyelerine kadar yükseldi. Bir çok uzman analist ethereum’un 1500 dolarlara kadar yükseleceğini belirtmesi yatırımcılarda güven endeskini arttırmaktadır.

ethereum teknik analiz: yükseliş devam edecek mi? düşüş yolda mı? 2
ethereum yorum: eth/usd, ethereum analiz

Grafiğe baktığımız zaman üçgen formasyonunu görüyoruz.  Üçgende sıkılaşma devam ederse ufak ufak yükselişe devam edebilir ve en sonunda üçgeni kırarak yükselişini devam ettirmesi muhtemeldir. Önemli destek ve direnç hatlarını grafikte gösterdik. Trendini devam ettirirse 1500 dolara kadar yükselmesi  muhtemeldir. 2021 yılı ethereum’un yılı olacağı konusunda bir çok uzman hemfikirdir.

Ethereum Fiyat Endeksi: 1 ETH KAÇ TL

Ethereum amazon ve alibaba gibi şirketlerle anlaşma sağlarsa 2500 dolar bandına kadar yükseliş gösterebilir. Tabi unutulmamalıdır ki  bu bir ihtimaldir, kesin olarak anlaşma sağlanacağı yönünde bir bilgi yoktur.

Yatırım tavsiyesi değildir.

 

Daha Fazla Göster

Umut taş

26 yaşındaki Umut gününün büyük kısmını eğitim hayatı ile geçiriyor. Kripto paralar ile yakından ilgilenmesi ve 5 yıldır sıkı kripto para yatırımcısı olmasının dışında aktif olarak bilgisini okuyucularla paylaşıyor. Mail adresi: umut@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu