Ethereum (ETH) Haberleri

Ethereum Hashrate tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı

Kripto paralar, kripto madencileri için en karlı girişimlerden biri olmuştur ve daha fazla insan faydalarından yararlanmak için akın ettikçe, hashrate fırladı. Ethereum’un hashrate’i son zamanlarda arttı. Şimdi sadece Mayıs ayında tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaştı. Bununla birlikte, dijital varlığın fiyatının madencilik hashrate açısından olduğu kadar iyi performans gösterip göstermeyeceği sorusu devam etmektedir.

Ethereum Hashrate Yeni Bir Yüksek Seviyeye Ulaştı

Madencilik söz konusu olduğunda, Mayıs ayı ETHEREUM için umut verici görünüyor. Nisan ayı boyunca istikrarlı bir şekilde arttıktan sonra, madencilik hashrate’i 3 Nisan’da 1.1923 PH / s’ye ulaştı. Bu piyasada yaygın olarak kutlandı, ancak tamamlanmadı.

Önümüzdeki birkaç hafta, birbiri ardına tüm zamanların en yüksek seviyelerinin belirlendiğini görecekti. Şimdi iki hafta içinde başka bir ATH’ye ulaştı. 13 Mayıs’ta Ethereum hashrate’i 1.2370 PH/s’ye yükselmişti. Bu, şimdiye kadar kaydedilen en yüksek hashrate’dir. Yıldan yıla yüzde 124’lük bir artışı temsil ediyor.

Bununla birlikte, Ethereum bir çalışma kanıtı mekanizması kullanmaya devam ediyor ve şu anda 80’den fazla madencilik havuzunun ağ için hash gücü sağladığı bildiriliyor. “Birleştirme” yaklaştıkça hash oranının arttığını unutmayın. Bu geliştirme, gerekliliği etkin bir şekilde ortadan kaldıracaktır.

Yüksek performanslı bilgisayarlar, işlemleri doğrulamak için karmaşık denklemleri çözmelidir; bunun yerine ağ, bir hisse kanıtı mekanizması kullanarak işlemleri gerçekleştirecektir.

ETH Ücreti Nasıl?

Ethereum bir kez daha 2.000 dolarlık bariyeri aştı. Bu, iniş ve çıkışlarla dolu uzun bir haftanın ardından geliyor. Zor bir zafer, ama yine de bir zafer. Ancak, eğilim açısından tek gibi görünüyor.

Dijital varlığın göstergeleri hem kısa hem de uzun vadede son derece düşüş eğilimi gösterdi. Yazılı olarak hala 2.000 doların üzerinde işlem görüyor olsa da, 50 ila 200 günlük hareketli ortalamaların altında işlem yapmak gibi düşüş eğilimi gösteren bir varlık için tüm kutuları kontrol ediyor.

Yatırımcı duyarlılığı da tamamen satış tarafına kaydı. Örneğin, 100 – 200 günlük MACD bile bir satışa işaret ediyor. Bu, yatırımcılar üzerindeki satış baskısının son zamanlarda görülen en yüksek baskılardan biri olduğunu gösteriyor.

Bununla birlikte, ETH sahipleri diğerlerine kıyasla iyi durumda. ETH, tüm zamanların en yüksek değerinin yarısından fazlasını kaybetmiş olsa da, ona sahip olanların çoğu hala kâr ediyor. Ayrıca madeni paraların çoğunun bir yıldan uzun süredir saklandığını da belirtmekte fayda var.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
reklam