Ethereum (ETH) Haberleri

Ethereum Fiyatı Uçuyor! İzlenecek Önemli Seviyeler

Lider altcoin kripto para birimi olan Ethereum son hamlesi ile birlikte 1,500 dolarlık direnci aşarak ABD doları karşısında tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 1,697 dolara yükseldi.

] }

Lider altcoin kripto para birimi olan Ethereum son hamlesi ile birlikte 1,500 dolarlık direnci aşarak ABD doları karşısında tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 1,697 dolara yükseldi. Uzmanlara göre Ethereum yükselen fiyatı ile kazançları düzeltiyor fakat yakın gelecekte düşüşlerin sınırlı olabilmesine de dikkat etmek gerekiyor.

Ethereum’un son 24 saatlik zaman diliminde yaşadıkları özetlenecek olursa; fiyatı yüzde 10’un üzerinde yükseldi ve 1,697 dolar civarında işlem görerek tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. Halihazırda fiyatı 1,600 doların ve 100 saatlik basit hareketli ortalama oranının da üzerinde işlem görüyor. Bunun yanında saatlik ETH ve ABD doları paritesi grafiğinde ise 1,640 dolara yakın destek ile oluşan önemli bir yükseliş trendine de girmiş durumda. Uzmanlar yakın sürede Ethereum’un 1,720 dolar bandına da yükseleceğini tahmin ediyorlar.

Düşüşler Sınırlı Yaşanabilir

1,450 dolar ve 1,500 dolar üzerinde net bir kırılma yaşaması sonrasında Ethereum fiyatı güçlü bir şekilde artışa geçti. ETH’nin yüzde 15 üzerinde değer kazanması sonrasında 1,600 dolar direnç seviyesi de aşıldı. Fiyat kısa sürede 1,650 dolar üzerine çıktı ve son anda 1,700 dolara yaklaştı. Bu bakımdan tüm zamanların en yüksek seviyesi 1,697 dolar civarında oluştu. Ethereum fiyatı bu yakaladığı grafik ile güzel bir yükseliş trendine girmiş gibi görünüyor. Boğalar ise 1,700 dolar civarında engel ile karşılaşabilir. Bu oranın üzerindeki kırılma ise fiyatı yakın zamanda 1,780 dolar bandına yükseltebilir.

Daha Fazla Göster

Umut taş

26 yaşındaki Umut gününün büyük kısmını eğitim hayatı ile geçiriyor. Kripto paralar ile yakından ilgilenmesi ve 5 yıldır sıkı kripto para yatırımcısı olmasının dışında aktif olarak bilgisini okuyucularla paylaşıyor. Mail adresi: umut@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu