Ethereum Kurucu Ortağı ETH Dışında 2 Birime Yatırım Yaptığını Açıkladı!

Ethereum Kurucu Ortağı ETH Dışında 2 Birime Yatırım Yaptığını Açıkladı!

Ethereum kurucu ortaklarından Anthony Di Loria, piyasadaki düşüşlerden istifade ederek , Ethereum dışında 2 farklı birime yatırım yaptığını açıkladı. Bu açıklamasına pek çok kişi şaşırmış olsa da, söz konusu birimlerin projelerinin sağlam olduğu ve başka iş adamlarının da yatırımda bulunduğu aşikârdır.

Birçok kesim Vitalik Buterin’i ETH biriminin tek kurucusu sansa da, Anthony Di Loria da diğer ortaklardan biridir. Bitcoin milyarderi olarak da bildiğimiz Anthony Di Loria, ETH dışında iki birimin projesine güvendiğini, bu yüzden yatırımda bulunduğunu dile getirdi.

Polkadot (DOT) ve Cardano (ADA) Birimlerini Takip Ediyor

Anthony Di Loria, DOT ve ADA birimlerine hayranlık duyduğunu, bu nedenle ilgiyle takip ettiğini belirtti. Yaptığı yatırımlarının büyük kısmının ise bu iki birim arasında paylaştırdığını sözlerine ekledi. Ayrıca Cardano’nun kurucu ortağı ile Polkadot’un kurucusunun da aynı zamanda Ethereum kurucu ortağı olduğu da bilinmektedir.

Anthony Di Loria ise bu duruma atıfta bulunarak, söz konusu proje kurucularının oldukça güvenilir ve kendisini ispatlamış iş adamları olduklarını dile getirdi. Her iki kurucu ortağı da yakından tanıdığı açıklayan Di Loria, artık yaptığı yatırımları sınırlandırdığını da sözlerine ekledi. Artık sadece önde gelen altcoin birimlerine yöneldiğini belirten ünlü CEO, ADA ve DOT’u ön plana çıkardı.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.