Ethereum Analizi: Yükseliş İçin Sinyaller Gelmeye Başladı mı?

Ethereum Analizi: Yükseliş İçin Sinyaller Gelmeye Başladı mı?

Ethereum fiyatı uzun süredir yatay seyretmeye devam ediyor. Ethereum fiyatı ne olacak, yükseliş gelecek mi, ethereum alınır mı, işte detaylar...

Ethereum fiyatı (ETH), 1.100 $ desteğinin üzerinde olması yükseliş için pozitif bir sinyal olmaya devam ediyor. Ethereum teknik verileri ne gösteriyor, işte detaylar..

Ethereum fiyatının uzun vadeli analizi: düşüş yolda mı

1.100 $ desteğinin üzerinde kalmaya devam ediyor. 27 Aralık'ta alıcılar, fiyatı hareketli ortalama çizgilerinin üzerinde tutmaya çalıştılar ancak başarısız oldular. Şu anda, alıcılar hareketli ortalama çizgilerini aşmak için mücadele ediyor. Ayrıca, en büyük altcoin aşırı alım bölgesine 1.220 dolardan girdi. Yukarı yönde, boğalar hareketli ortalama çizgilerinin üzerine çıkarsa, yükseliş momentumu 1.300 $'a kadar devam edecek. Olumsuz tarafı, alıcılar önceki yüksek seviyeyi kıramazlarsa mevcut aralık 1.100 $ ile 1.240 $ arasında yatay seyirde devam etmesi olmasıdır.

ethereum-fiyati-eth-analizi.png

Ethereum göstergelerinin analizi

Göreceli Güç Endeksi (RSİ) 49'da, bu da arz ve talebin dengede olduğu anlamına geliyor. Fiyat çubukları, mevcut düşüşe neden olan hareketli ortalama çizgilerinin altına düştü. Günlük bazda 40 olan stokastik eşiğin üzerinde, ether 80 seviyesinde yukarı yönlü bir ivme içinde. Hareketli ortalama çizgilerinin yatay eğimi, yatay bir eğilimi gösterir.

Teknik göstergeler neler

Temel direnç seviyeleri - 2.000$ ve 2.500$

Temel destek seviyeleri - 1.500$ ve 1.000$

Ethereum için bir sonraki yön nedir?

Ethereum fiyatı yatay seyretsede , son zamanlarda bir önceki yükseliş seviyesine yaklaşmaya devam ediyor. 1.220 dolarlık direnç noktasını bir türlü kıramadığı için artık gücünün tükendiği ve düşüş eğilimine geçmesi bekleniyor. Ether için piyasanın aşırı alım bölgesine ulaşıldı. Altcoin direnç noktasını kıramaması halinde yatay seyre devam etmesi yüksek ihtimal

ethereum-analizi.png

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.