Buterin Ethereum Transferlerinin Sebebini Nihayet Açıkladı: Satış Mı, Yardım Mı?

Buterin Ethereum Transferlerinin Sebebini Nihayet Açıkladı: Satış Mı, Yardım Mı?

Vitalik Buterin, son dönemde büyük miktarlarda Ethereum transferleri hakkındaki spekülasyonlara son verdi.

Ethereum Kurucusu Vitalik Buterin'den Önemli Açıklama

Son zamanlarda kripto para dünyasında en çok konuşulan konulardan biri, Ethereum kurucusu Vitalik Buterin’in borsalara yaptığı devasa Ethereum transferleri oldu. Birçok spekülasyon ve soru işareti ortaya çıkarken, Buterin nihayet bu konuda sessizliğini bozdu ve tüm detayları açıklığa kavuşturdu.

Vitalik Buterin'in Ethereum Transferleri: Spekülasyonların Ardındaki Gerçekler

Günümüzde Ethereum, kripto para piyasasının en popüler ve değerli kripto paralarından biri olarak bilinmektedir. Ethereum'un bu başarısında, kurucusu Vitalik Buterin'in büyük bir etkisi bulunmaktadır. Ancak son dönemde Buterin'in yüksek meblağlarda Ethereum transferleri, çeşitli spekülasyonlara ve kafa karışıklıklarına neden oldu.

Hayır İşleri İçin Ethereum Transferleri

Buterin, Warpcast uygulamasında yaptığı açıklamalarla transferlerin satış amaçlı değil, hayır işleri için yapıldığını belirtti. Ethereumların, hayır kuruluşları tarafından bazı masrafların karşılanması amacıyla zaman zaman satılabileceğini ifade etti. Ancak bu transferlerin kişisel kazanç için yapılmadığı konusunda kesin bir dille konuştu.

Borsaya Yapılan Transferler ve Miktarlar

Vitalik Buterin’in son iki ay içerisinde kripto para borsalarına yaptığı transferler, toplamda milyonlarca doları bulmaktadır. Bitstamp’e 7,23 milyon dolar değerinde 4.400 ETH, Coinbase’e 1 milyon dolar değerinde 600 ETH gönderdiğini biliyoruz. Ayrıca, ekonomik zorluklar yaşayan Gemini borsasına 15 milyon dolar, Coinbase’e ise 500 bin dolar değerinde transfer yapmıştır.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.