Ethereum (ETH) HaberleriKripto Para Haberleri

ETH Ne Zaman 2000 Dolar Seviyesini Aşabilecek?

ETH için her yeni rekor seviyesinde reddedilme yaşanıyor ve uzun bir süredir 2 bin dolar bandına ulaşmakta güçlük çekiyor.

] }

Piyasa değerine bakıldığında en büyük ikinci kripto para birimi olan ETH için her yeni rekor seviyesinde reddedilme yaşanıyor ve uzun bir süredir 2 bin dolar bandına ulaşmakta güçlük çekiyor. Ancak 2000 dolar bandına ulaşmakta güçlük çekse de yeni rekor seviyesine istikrarlı bir şekilde yürüdüğü görülüyor. Son hareketi ile beraber 1,951 dolar bandına kadar yükselen ETH daha sonrasında karşılaşmış olduğu reddetme ile beraber 1890 dolar bandına gerilemişti. Fakat ETH’da her düşüş yeni bir satın alma fırsatı olarak değerlendiriliyor ve fiyat kısa bir sürede tekrar 1900 dolar bandına ulaştı.

Bu aşamada ise yatırımcılar için en çok merak edilen soruların başında ETH’nin 2000 dolara ne zaman ulaşacağı geliyor. Pek çok yorumcuya göre yavaş bir ilerleme kaydetse de 2000 dolar bandına kısa zaman içinde ulaşması mümkün görünüyor.

İlgili Makaleler

ETH İçin Önemli Seviyeler

Yorumculara göre ETH’da destek seviyelerinin güçlü olması son derece büyük önem taşıyor. ETH fiyatı çünkü anlık yükseliş göstermediği için direnç seviyeleri de güçlü olarak kalıyor. Bu bakımdan güçlü dirençler karşısında da desteklerin güçlü kalması gerekiyor. Bunun yanında ETH’da şimdilik 1900 seviyesi ve 1950 dolar seviyesi de çok önemli olarak görülüyor. 1900 dolarlık desteği kaybetmemesi ve hemen devamında 1950 doların üzerine güçlü kırılma yaşaması durumunda yorumculara göre ETH 2000 dolar seviyesine hızlı bir şekilde ulaşabilecek.

Umut taş

26 yaşındaki Umut gününün büyük kısmını eğitim hayatı ile geçiriyor. Kripto paralar ile yakından ilgilenmesi ve 5 yıldır sıkı kripto para yatırımcısı olmasının dışında aktif olarak bilgisini okuyucularla paylaşıyor. Mail adresi: umut@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu