Ethereum (ETH) Haberleri

Ethereum 2.0 Güncellemesinde Tutulan ETH Miktarı 2 Milyon Doları Aştı!

Ethereum 2.0 Güncellemesine Talep Giderek Artıyor.!

] }

Ethereum fiyat dalgalanmalar yaşarken Ethereum 2.0 güncellemesi yatırımcılar tarafından büyük bir merak ve ilgiyle karşılandı. İşaretçi zincirin henüz sisteme girmesi 3 hafta gibi bir zaman dilimi olmuşken, stakerlar daha şimdiden 2 milyar doların üzerindeki ETH’lerini sisteme kilitledi. Ethereum 2.0 güncellemesi üzerinden toplamda 45.000’in üzerinde işlem yapıldı. Bu değer, standart işlemlerin yaklaşık %380 katı daha fazla olduğu anlamına geliyor.

Ethereum 2.0 Güncellemesine Talep Giderek Artıyor.!

Ethereum 2.0 güncellemesi, yatırımcılara hızlı ve ucuz bir işlem yapabilmeyi vaad ediyor. Standart Ethereum platformunda yapılan bir işlem ortalama 14.5 dolara mal oluyor. Yatırımcılar Ethereum 2.0 sözleşmesine de stake yapabilmek için ETH gönderimi yapmak zorunda.

Çünkü ağ başladığı andan itibaren stake yapabilmek için Ether üzerinden ödeme yapılıyor. Henüz sisteme gireli 20 gün olmuşken sistem şu an standartın %380 üzerinde 45.000 işlem aldı. Ethereum 2.0’ın çok aşamalı bir süreç olduğu da bilinen bir gerçek. Söz konusu ağ yükseltmesinin ilerleyen aşamalarda da daha çok ilgi görmesi bekleniyor. Yatırımcılar bu ağ yükseltmesinin ETH fiyatı üzerinde de olumlu etkiler yaratacağı görüşünde.

Emre Karabulut

Türkiye'nin en iyi üniversitelerinden biri olan 9 eylül iktisat bölümü mezunu Emre, 6 yıldır kripto para birimlerini ve piyasadaki borsaların durumunu analiz ediyor. Mail: Emre@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu