Ether Önemli Bir Fiyat Hareketine Hazırlanıyor

0

Son ralliye rağmen, çeşitli teknik modeller Ether ‘in bu hareketinin bir düzeltmeye bağlı olduğunu tahmin ediyor.

Fırtına Öncesi Ether

Ether, yılın başından bu yana % 40’ın üzerinde bir fiyat yükseliş eğilimi yaşadı. Bu kripto para birimi, 3 Ocak’ta 126.40 $ gibi düşük bir değerden 18 Ocak’ta 179 $’ a kadar yükseldi. Zirvenin ardından ETH yaklaşık % 10 geri çekildi ve o zamandan beri dar bir ticaret aralığında yer aldı. 19 Ocak’tan bu yana görülen düşük oynaklık seviyeleri büyük bir fiyat hareketinin devam ettiğini göstermektedir.

TD sıralı göstergesine dayanarak, bir sonraki önemli fiyat hareketi aşağı yönlü olabilir. Bu teknik endeks kısa süre önce ETH’nin 3 günlük ve 1 günlük grafiğinde yeşil dokuz mum çubuğu şeklinde bir satış sinyali sundu. Böyle bir düşüş sinyali, bir ila dört mum ile yeni bir geri sayımın başlaması için geri çekilme olacağını göstermekte.

Aynı çizgi boyunca ETH ’nin 4 saatlik grafiğinde baş ve omuz modeli gelişiyor gibi görünüyor. Bu teknik oluşum, boğadan geri dönüleceğini ortaya koyuyor. Boyun çizgisi olarak da bilinen 165 dolarlık destek seviyesinin altındaki bir hareket, keskin bir düşüşe işaret edebilir. Böyle bir düşüş hareketinin satış emirlerindeki büyük bir artışla teyit edilmesi gerekecektir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

] }