Ethereum (ETH) HaberleriKripto Para Haberleri

ETH Yükselişi Sürdürüyor, Hangi Seviyeyi Hedefliyor?

Güne 2151 dolar seviyesinden başlayan ETH için ilerleyen zamanlarda nasıl bir seyir izleyeceği ise yatırımcıları tarafından merak ediliyor.

Temel olarak altcoin rallisinin başlamış olduğu son haftalarda bu durumdan ETH da yararlanmayı bildi. Piyasa hacmi bakımından piyasanın en büyük altcoin’i olan ETH için bir süredir beklenmekte olan 2000 dolar bandı geçen günlerde aşıldı ve birim hızlı bir şekilde yol alarak 2100 dolar bandına da ulaşmayı başardı. Güne 2151 dolar seviyesinden başlayan ETH için ilerleyen zamanlarda nasıl bir seyir izleyeceği ise yatırımcıları tarafından merak ediliyor. Fiyat performansı ile kendisinden uzun zamandır beklenen hareketlerini sergilemeye başlayan ETH’da analistlere göre geçen hafta oluşmuş olan çift dip modelini pas geçmesi yükselişi için önemli bir ivme yarattı. Genel yükseliş trendinde olan birim için boğaların kontrollerine devam ettikleri söylenebilir. Boğaların güç kazanmaları kapsamında analistlere göre fiyat 2500 dolar bandına ulaşabilir.

ETH İçin Takip Edilmesi Gereken Önemli Seviyeler

ETH için analistlere göre belirli seviyelerin yakından takip edilmesi gerekiyor. Bu seviyeler arasında ilk olarak 2127 doların önemli bir seviye olduğu ifade ediliyor. Bu seviyenin altına düzeltme yaşamadığı müddetçe ETH 2000 dolar bandının üzerinde kalabilir. Aynı zamanda MACD göstergesi de pozitif değerleri yansıttığı için birimin 2500 dolara doğru yükselme hedefini koruduğu da anlaşılıyor. 2500 dolara giden yolda ise özellikle 2300 dolar seviyesinin önemli direnç seviyesi olarak görüldüğüne analistler dikkat çekiyorlar. Aşağı yönlü bir hareketlenmede ise ilk destek seviyesi 2100 dolar bandında oluşabilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
reklam