Ethereum (ETH) Haberleri

ETH Yeni Rekor Seviyeye Ulaştı

ETH yeni yükselişi ile birlikte rekor kırdı ve yatırımcıların dikkatini üzerine çekti.

] }

Bugün sabah saatlerinden itibaren Bitcoin’in önemli artışı söz konusuyken lider altcoin birimi olan ETH’den de önemli bir haber geldi. ETH yeni yükselişi ile birlikte rekor kırdı ve yatırımcıların dikkatini üzerine çekti. WallStreetBets’in Dogecoin fiyatını yüzde bin arttırması, Tesla’nın Bitcoin satın alarak fiyatın 48 bin dolar seviyesine ulaşmasını sağlaması sonrasında bir önemli gelişme de ETH’de yaşandı.

ETH 2.0 güncellemesi sonrasında ilk aşamanın hayata geçirilmesi ardından yatırımcılar ve yorumcular fiyatın yükselişe geçmesini bekliyordu. Fakat Bitcoin’in yükselişini sürdürmesi nedeniyle ETH fiyatı da yükselişi daha erken başlamış oldu. ETH için çok önemli bir evre olan 1800 dolar bandı aşıldı ve ETH halihazırda 1816 dolar seviyesinden yeni rekor seviyesine ulaştı. Yorumculara göre ETH hızlı bir şekilde 2 bin dolar bandına ilerleyecek.

ETH’de Önemli Seviyeler

ETH 1800 dolarlık rekoru öncesinde 1650 dolar bandı önemli görülüyordu. ETH ise uzun zamandır bu seviyenin üzerinde yer alıyordu. Şimdi yükseldiği 1800 dolarlık bantta kalması için ise birkaç test yapması gerekiyor. Bu bakımdan ilerleyen günlerdeki 1800 doların altına fiyat düşüşlerinin yaşanabileceği ve ETH’de belirli düzeltmelerin yaşanabileceği tahmin ediliyor. Yorumcular bu düşüşlerin ETH almak için iyi bir fırsat olduğunu söylüyorlar ve kısa süreli düzeltme sonrasında ETH’nin 2 bin dolar bandına doğru istikrarlı bir şekilde yürüyebileceğini ifade ediyorlar. Ayrıca 1800 dolar üzerinde büyük dirençlerin olmadığını da belirtiyorlar.

Daha Fazla Göster

Umut taş

26 yaşındaki Umut gününün büyük kısmını eğitim hayatı ile geçiriyor. Kripto paralar ile yakından ilgilenmesi ve 5 yıldır sıkı kripto para yatırımcısı olmasının dışında aktif olarak bilgisini okuyucularla paylaşıyor. Mail adresi: umut@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu