Ethereum (ETH) Haberleri

ETH Yeni Bir Hamle Başlattı, Bu Seviyelere Dikkat!

Bir süredir 2000 dolar bandına yaklaşmak için mücadele veren ETH son saatlerde önemli bir hareket başlattı ve 1900 dolar bandına yaklaştı

] }

Bir süredir 2000 dolar bandına yaklaşmak için mücadele veren ETH son saatlerde önemli bir hareket başlattı ve 1900 dolar bandına yaklaştı. İkinci en büyük kripto para birimi olan ETH bu sayede uzun zamandır kendisinden beklenen 2000 dolar bandına da bir adım daha yaklaşmış oldu. Birkaç saat önce ETH önceki ATH’ye sadece dört gün önce ulaştıktan sonra tüm zamanların en yüksek seviyesi anlamına gelen 1,871 dolar bandına ulaştı.

Gelen verilere bakıldığında ETH bu yükseliş ile birlikte tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı ve esasında rekor kırmış oldu. Cumartesi sabahı böyle bir yükseliş beklenmemesine rağmen günün ilerleyen saatlerinde yükseliş ile birlikte ETH 1900 dolar bandına da bir nebze daha yaklaşmış oldu. En büyük ikinci kripto para birimi olan ETH’nin yeni bir ATH’ye ulaşması yalnız dört gün sürdü.

ETH Neden Yükselmek İstiyor?

ETH’nin yükselmesi için uzun zamandır yatırımcıların beklentisi bulunuyor. Hafta başında CME, finans kurumlarına yönelik ETH tabanlı vadeli işlemleri başlatmıştı. İlk gün olmasına rağmen 77 kontrat işlem görmüştü. 10 Şubat’ta ise yatırılmış lan ETH miktarı 3.000.000 tokenı aşmış oldu, bu durum da fiyat türünden 5.400.060.000 doları temsil etmeye başladı. Kripto paralar 84.273 doğrulayıcı tarafından da zincire aktarıldı ve kilitlendi.

Tüm bu gelişmeler uzun zamandır 2000 dolar bandına ulaşmak isteyen ETH fiyatının yükselmesine neden oldular. Eğer 1900 dolar bandını kolay geçerse ETH 2000 dolara kolay şekilde ulaşabilir.

Umut taş

26 yaşındaki Umut gününün büyük kısmını eğitim hayatı ile geçiriyor. Kripto paralar ile yakından ilgilenmesi ve 5 yıldır sıkı kripto para yatırımcısı olmasının dışında aktif olarak bilgisini okuyucularla paylaşıyor. Mail adresi: umut@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu