Ethereum (ETH) Haberleri

ETH Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Ulaştı

ETH dün hızlı bir yükselme kaydederek 2146 dolar bandına ulaştı ve böylece kendi rekorunu da kırmış oldu

] }

Uzun bir zamandır 2000 dolar bandını aşmaya çalışan ETH dün akşam saatlerinde bu seviyeyi aşmakla kalmadı, aynı zamanda 2080 dolar seviyesi ile kendisi için tüm zamanların rekorunu da kırdı. En popüler ikinci kripto para birimi olan ETH geçen haftadan günümüze yüzde 23 oranın üzerinde bir artış yaşadı. Bu performansına bakıldığında ETH’nin BTC’den bile daha iyi bir yükselme yaşadığı görülüyor. ETH’un boğa koşusunu ise Visa tarafından USDC işlemlerinin onaylaması hareketlendirdi. Duyuru sonrasında ETH mevcut fiyat beklentisini de çok daha yukarıya çıkarmış oldu. BTC 60 bin dolar bandı için mücadele verirken ETH hızlı bir şekilde 2000 dolar seviyelerine ulaşmasını başardı. Bu hızlanma ile 2146 dolar seviyesine de ulaşarak kendisi için rekor bir orana oluştu.

ETH Kendi Rekorunu Yeniledi

Geçen aylarda 2000 dolar bandına ulaşarak rekor yaratan ETH bu fiyat bandında tutunamamış ve hızlı bir şekilde düşüş yaşamıştı. Ancak ETH dün hızlı bir yükselme kaydederek 2146 dolar bandına ulaştı ve böylece kendi rekorunu da kırmış oldu. Bunun yanında son bir haftalık sürede yüzde 23 oranında değer kazanması da yatırımcıları için önemli bir gelir sağlamış oldu. Lider birim olan BTC ise geçen hafta sadece yüzde 13 oranında bir artış göstermişti. ETH’un fiyatının kademeli olarak büyüme kaydetmesi altcoin’ler için de olumlu bir hava yarattı ve diğer altcoin’lerin fiyatlarında da önemli bir yükseliş yaşandı.

Umut taş

26 yaşındaki Umut gününün büyük kısmını eğitim hayatı ile geçiriyor. Kripto paralar ile yakından ilgilenmesi ve 5 yıldır sıkı kripto para yatırımcısı olmasının dışında aktif olarak bilgisini okuyucularla paylaşıyor. Mail adresi: umut@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu