Ethereum (ETH) HaberleriKripto Para Haberleri

ETH İçin Yeni Bir Rekor Daha Geldi, İlgi Sürekli Artış Gösteriyor

Toplam piyasa değeri açısından en büyük ikinci kripto para birimi olan ETH için son günlerde yaşanan düşüş grafiği yerini daha olumlu haberlere bıraktı.

] }

Toplam piyasa değeri açısından en büyük ikinci kripto para birimi olan ETH için son günlerde yaşanan düşüş grafiği yerini daha olumlu haberlere bıraktı. Son bir haftadır kripto para sektöründe yaşanan ayıların hamlelerine rağmen ETH’nin boğalarının da hala güçlü olduğu görülüyor. Bitcoin BTC fiyatında ortalama yüzde 15 oranında bir düşüş meydana gelirken ETH’nin buna sadece yüzde 5 oranında katılması pozitif ayrışmanın da etkisini bir kez daha gözler önüne sermiş oldu. ETH fiyatı halihazırda performans açısından BTC’nin de önüne geçerek önemli bir yükselme grafiği taşıyor. 2,455 dolar fiyatına ulaşan ETH için uzun zamandır beklenen 2500 dolar bandına yaklaşmaya da az bir süre kaldı gözüküyor.

ETH Fiyatları Artış Göstermeye Devam Ediyor

Kripto piyasasındaki olumsuz havaya karşılık ETH dirençli bir ilerleme göstererek bu durumdan en az etkilenen birimlerinden bir tanesi oldu. ETH fiyatında son 24 saatlik süre zarfında yüzde 12 oranında yükseliş yaşandı. Diğer yandan BTC’nin de yüzde 5 oranında yükselme yaşaması piyasalardaki olumlu havayı arttırarak piyasaların yeşile dönmesine yardımcı oldu. Şimdilik ise ETH ağı tabanlı ya da bununla ilgili olarak pek çok kripto biriminde de yüzde 10’un üzerinde yükseliş yaşanıyor. Ayrıca ETH, CME üzerindeki vadeler üzerinde de rekor kırdı. CME’in ETH vadelileri kısa süre öncesinde hacim rekoruna ulaşarak 5,469 kontratın yanında ilave olarak 2,462 açık pozisyon sayısına da ulaştı.

Umut taş

26 yaşındaki Umut gününün büyük kısmını eğitim hayatı ile geçiriyor. Kripto paralar ile yakından ilgilenmesi ve 5 yıldır sıkı kripto para yatırımcısı olmasının dışında aktif olarak bilgisini okuyucularla paylaşıyor. Mail adresi: umut@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu