Ethereum (ETH) HaberleriKripto Para Haberleri

ETH İçin Beklenen Seviyeler Neler, Fiyat Artacak mı?

ETH için bu aşamada önemli bir yükseliş trend çizgisi de yer alıyor. Parite şayet 1450 doların üzerinde kalırsa 1600 dolara doğru bir ivme başlatması bekleniyor.

] }

Hacmi ve kullanım oranı göz önünde tutulduğunda kripto piyasalarında ikinci sırada bulunan ETH bir süredir kaybettiği kazanımları toparlamak için mücadele veriyor. Özellikle 2000 dolar bandını geçmiş olmasına rağmen yaşadığı düzeltme ile önemli bir geri çekilme yaşayan ETH tekrar 2000 dolar bandına ulaşmaya çabalıyor. Öncelikle 1600 dolarlık direnci temizlemek adına uğraş gösteren ETH bu durumu kısa süre öncesinde başarısız şekilde tamamladı ve düzeltme yaşamak durumunda kaldı. 1450 doların üzerinde sabit kalması beklenen ETH yorumculara göre 1600 dolar bandına da önemli ivme hareketleri yapabilir.

Bu bakımdan 1450 dolarlık destek bölgesini test etmiş olan ETH fiyatı da şimdilik 1500 dolar ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın üzerinde kendisine yer bulmaya devam ediyor. Saatlik pariteye bakıldığında ise 1480 dolara yakın destek bölgesi oluşturan ETH için bu aşamada önemli bir yükseliş trend çizgisi de yer alıyor. Parite şayet 1450 doların üzerinde kalırsa 1600 dolara doğru bir ivme başlatması bekleniyor.

ETH Fiyatı Nasıl Seyir İzleyecek?

ETH güncel verilere bakıldığında toparlanma sürecine girmiş gibi görünüyor ve analistlerin çoğunluğu yükselmesini sürdürmesini bekliyorlar. 1480 dolara yakın seviyede olan destek ile beraber potansiyel bir yükseliş trendi içeren ETH’de yukarıya doğru önemli direnç seviyesi ise 1550 dolar bandında bulunuyor. Bazı yorumculara göre de 1600 dolar seviyelerinde kapanış yaşaması halinde ETH yüksek hızlarda bir yükselme trendi başlatabilecek.

Umut taş

26 yaşındaki Umut gününün büyük kısmını eğitim hayatı ile geçiriyor. Kripto paralar ile yakından ilgilenmesi ve 5 yıldır sıkı kripto para yatırımcısı olmasının dışında aktif olarak bilgisini okuyucularla paylaşıyor. Mail adresi: umut@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu