Bitcoin (BTC) HaberleriKripto Para Haberleri

ETH Beklediği Seviyeye Ulaştı, Şimdiki Hedefi Ne?

İkinci en büyük kripto para birimi olan ETH için uzun süredir beklenen 2000 dolar seviyesi nihayet aşıldı.

] }

İkinci en büyük kripto para birimi olan ETH için uzun süredir beklenen 2000 dolar seviyesi nihayet aşıldı. Tüm kripto para birimleri için verimli geçen bu hafta kapsamında ETH de bu durumdan yararlanmayı bilerek fiyatını önemli bir eşik olan 2000 dolar bandına getirebildi. Bu durum özellikle yeni bir rekor kırmasının yanında özellikle daha sonraki hedefi için de önem taşıyor.

ETH’nin performansına bakıldığında genel olarak son 1 yıllık süre içerisinde iyi bir performans sergilediği görülüyor. 1 yıl öncesine bakıldığında 250 dolar bandında işlem gören ETH 1 yıllık süre içerisinde ortalama 8 kat artış yaşadı ve 2000 dolar bandına geldi. Bu durum ise kendisi ve yatırımcıları için son derece önemli bir grafik olarak öne çıkıyor.

İlgili Makaleler

Uzun Süren Beklentileri Karşıladı

ETH fiyatına genel bir bakış yapıldığında istikrarlı şekilde yükselme yaşadığı görülebiliyor ancak son zamanlarda yatırımcıları oldukça tedirgin etmeyi başardı. Çünkü tüm altcoin’ler yükseliş yaşarken ve özellikle Bitcoin rekor seviyelere ulaşmışken ikinci konumda olan ETH bu türden önemli yükselişler göstermedi ve hep sessiz bir şekilde artışını devam ettirdi. Bu durum ise çoğu yatırımcı için telaşlanmaya da neden oldu. Ama ETH bugün sabah saatlerinde 2000 dolarlık eşiği geride bıraktı. Bundan sonra ise en önemli hedef 3000 dolar olarak belirlendi ama yorumculara göre ETH’nin bu aşamaya gelmesi için hızlı davranması gerekecek, aksi halde 3000 dolarlık hedef zor olabilir.

Umut taş

26 yaşındaki Umut gününün büyük kısmını eğitim hayatı ile geçiriyor. Kripto paralar ile yakından ilgilenmesi ve 5 yıldır sıkı kripto para yatırımcısı olmasının dışında aktif olarak bilgisini okuyucularla paylaşıyor. Mail adresi: umut@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu