Ethereum (ETH) HaberleriKripto Para Haberleri

ETH İçin Hangi Fiyatlar Bekleniyor, Son Durum Göstergeleri Ne Diyor?

ETH, ABD doları karşısında 2550 dolarlık direnç bölgesinin üzerine doğru yükseliş yapmaya devam ediyor.

] }

ETH, ABD doları karşısında 2550 dolarlık direnç bölgesinin üzerine doğru yükseliş yapmaya devam ediyor. ETH fiyatının 100 saatlik SMA’nın üzerine çıkması da uzmanlar tarafından önemli bir gelişme olarak kabul ediliyor. Buna göre yükselmeye de devam etmesi muhtemel olarak görülüyor.

ETH kurtarma dalgasını 2550 dolar ve beraberinde 2600 doların üzerine çıkarmış durumda. Fiyat şimdilik 2500 dolarlık desteğin üzerinde işlem görmeyi sürdürüyor. Saatlik ETH USD verilerine bakıldığında ise 2250 dolara yakın direnç bölgesinde önemli bir düşüş trendi çizgisinin üzerinde kırılma yaşandığı anlaşılıyor. Paritede şimdilik 2500 doların üzerinde olumlu sinyaller de görülüyor ancak 2760 dolara yakın bölgede önemli engeller görülüyor.

ETH Fiyatı Yükseliş Gösteriyor

ETH 2200 dolar seviyesinin üzerinde destek bulunca fiyatını 2500 dolar bandına getirmeyi başardı. Aynı zamanda ETH USD paritesinin saatlik grafiği temel alındığında 2250 dolara yakın direnç noktasında da önemli bir düşüş trendi görülüyor.

Uzmanlara göre birim yükselme potansiyelini piyasaların da olumlu hava içine girmesi ile koruyor. Buna göre fiyatın 2600 dolar üzerine çıkması halinde hızlı bir şekilde 2700 dolar seviyesi gelebilir. Bunun yanında 2700 dolar seviyelerinin üzerine devam edemediği halde ise birimin düşüş başlatması da olanaklı görülüyor. Aşağı yönde ilk destek ise 2500 dolar bölgesine yakın olarak görünüyor. İlk ana destek ise 2480 dolar seviyesine yakın görünüyor.

Daha Fazla Göster

Umut taş

26 yaşındaki Umut gününün büyük kısmını eğitim hayatı ile geçiriyor. Kripto paralar ile yakından ilgilenmesi ve 5 yıldır sıkı kripto para yatırımcısı olmasının dışında aktif olarak bilgisini okuyucularla paylaşıyor. Mail adresi: umut@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu