Altcoin Haberleri

EOS Tırmanışa Geçti: EOS Yatırımcısını Neler Bekliyor?

EOS Yükselişini Sürdürebilecek Mi?

] }

EOS değeri, son 24 saat içerisinde %10.15 oranında önemli bir artış yaşadı. Şu sıralar 2.80 dolardan işlem gören EOS’un bu değeri son 3 gün içerisinde yaşanan en büyük artış seviyesi. EOS geçtiğimiz hafta boyunca 2.48-2.65 dolar seviyelerinden işlem görmüştü. Bu haftanın son gününde ise 2.86 dolar değere kadar ulaşabilmeyi başardı.

EOS Yükselişini Sürdürebilecek Mi?

EOS son 24 saat içerisinde değer kazanarak 2.86 dolara kadar gelmeyi başardı. Şu sıralar 2.80 dolara kadar düştüğü gözlenen kripto para birimi, bu değeri ile son 3 günün en yüksek fiyatına ulaşmış oldu. EOS yatırımcıları bu yükselişin sürüp sürmeyeceği konusunu oldukça merak ediyor.

İlgili Makaleler

Ethereum’un yükselmeye başladığı dönemde yükseliş yaşadığı gözlemlenen EOS, yatırımcıların Ethereum ile koordine mi hareket ediyor diye düşünmesine sebep oldu. Altcoin boğa koşusunun başlandığı düşünülen şu saatlerde ETH, LINK ve LTH gibi kripto para birimlerinin yükselmesi durumunda EOS’nin de değer kazanacağı düşünülüyor. EOS fiyatındaki yükseliş sürmesi halinde tüm zamanların rekoru olarak bilinen 22.98 dolar seviyesine ulaşamasa da önemli ölçüde yaklaşması bekleniyor.

Emre Karabulut

Türkiye'nin en iyi üniversitelerinden biri olan 9 eylül iktisat bölümü mezunu Emre, 6 yıldır kripto para birimlerini ve piyasadaki borsaların durumunu analiz ediyor. Mail: Emre@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu