Altcoin HaberleriKripto Para Haberleri

ENJ Güncelleme Sonrasında Yükseliş Sinyali mi Veriyor?

Kimilerine göre ETH’ye ciddi bir rakip olarak görülen ENJ’nin son yaşadığı güncelleme ile birlikte önemli bir yükseliş göstermesi bekleniyor.

] }

Kimilerine göre ETH’ye ciddi bir rakip olarak görülen ENJ’nin son yaşadığı güncelleme ile birlikte önemli bir yükseliş göstermesi bekleniyor. 2009 yılından beri aktif olan proje, özellikle oyun geliştiricileri, oyun toplulukları ve ürünler oluşturulması için hizmetler sağlıyor. Aynı zamanda ENJ, dijital varlıkları token’lar halinde etkinleştiren web arayüzüne de sahip bulunuyor.

ENJ, ETH’nın blok zinciri desteklemesine benzeyen bir şekilde Enjin ağı için de fiili ödeme token görevini sürdürüyor. Bunun yanında Enjin, ETH’da yükselen işlem ücretleri ve maliyetleri sonucunda bu sorunlara bir alternatif olarak öne çıkıyor ve birimin satın alma maliyeti de yüzde 1,500’den fazla artış gösterdi. Son olarak yapılan güncellemeler ile de önemli yükseliş kaydetmeyi başardı.

İlgili Makaleler

ETH’nin Yerini Alabilir mi?

ENJ için en temel hedef ETH’nin yerini almak olarak öne çıkıyor ama mevcut durumlarda ETH’nin yerini alabilmesi için biraz daha beklemesi gerekiyor. Yine de ENJ hakkında son yapılan güncelleme ile birime yeni özellikler ve güvenlik iyileştirmeleri yapıldı ve bu durum daha fazla yatırımcının ENJ’yi tercih etmesine neden oldu.

Ayrıca Enjin, güvenilir şirketler ile de ortaklık kurmaya hazırlanıyor. Grafiklere bakıldığında yukarı yönlü sinyaller verdiği görülen birimin bu yükselişinin devam etmesi halinde fiyatının yakın zamanda 3,30 dolar seviyesine gelmesi tahmin ediliyor. Bu banda ulaşılması halinde ise 4 dolar seviyesine doğru önemli bir yükseliş başlatabileceği ifade ediliyor.

Umut taş

26 yaşındaki Umut gününün büyük kısmını eğitim hayatı ile geçiriyor. Kripto paralar ile yakından ilgilenmesi ve 5 yıldır sıkı kripto para yatırımcısı olmasının dışında aktif olarak bilgisini okuyucularla paylaşıyor. Mail adresi: umut@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu