Bitcoin (BTC) Haberleri

En İyi Türk Kripto Para Borsası Hangisidir?

Bu makalemizde yerel yatırımcı tarafından sorulan En İyi Türk Kripto Para Borsası Hangisidir?, En iyi Türk kripto para borsası, En iyi Türk Bitcoin borsası, Güvenilir kripto para siteleri sorularına cevap sunacağız.

Sıkça Sorulan Sorular

Hacim, Mobil Uygulama, Düşük Fiyat ve İşlem Gören Kripto Para Birimi Sayısına Dikkat edilmelidir.

BtcTurk, 21.30 puan (E) la  92. sıradan listede kendine yer buldu.

Bu makalemizde yerel yatırımcı tarafından sorulan En İyi Türk Kripto Para Borsası Hangisidir?, En iyi Türk kripto para borsası, En iyi Türk Bitcoin borsası, Güvenilir kripto para siteleri sorularına cevap sunacağız.

İlgili Makaleler

Nelere Dikkat Edilmelidir?

1)Hacim

Kripto para birimlerine ilgi duyanların yaptıkları en büyük yanlış yatırım yapacakları borsaları düzgün seçmemelidir. İşlem yapacağınız borsanın önce işlem hacmine bakmak çok önemlidir. Çünkü size işlem yapacağınız borsanın büyüklüğünü ,  piyasa alım – satımlarını ne ölçüde etkilediğini gösterir.

2)İşlem Gören Kripto Para Birimi Sayısı

Kripto para borsalarının elinde tutmuş oldukları kripto paraların çokluğunu ifade eder. Bize çeşitlilik sunar. Bazılarını karıştırıcı gelirken bazı yatırımcılar içinde önemlidir.

3)Düşük Fiyat

Bir başka ve önemli özellik ise alım yapmaya karar verdiğinizde kripto paranın hangi borsada en ucuza alınabilmesidir. Farklı borsalarda birbirine yakın fiyatlar olması da normal bir durumdur. Bozdurmaya karar verdiğinizde de bunu kullanabilirsiniz.

4)Mobil Uygulama

Her kripto para borsasının kendi mobil uygulamaları mevcuttur. Mobil uygulamaların hızları ve arayüzleri önemlidir.

En İyi Borsalar Hangileridir?

Kripto para araştırma platformu olan  CryptoCompare en güvenilir kripto para borsalarını listenelerek yaptığı çalışmayı paylaştı.  Bu haberimizde sizlere Türkiye’nin en iyi kripto para borsası hangisidir, Türkiye’de güvenilir olan kripto para borsalarından ve En güvenilir Türk Kripto Borsalarından bahsedeceğiz.

Kripto para araştırma platformu CryptoCompare kripto para borsalarını derecelendirmeye alırken regülasyon değerlendirmeleri, coğrafyaları, yatırım , şirket veya takım kalitesi , alım-satım mekanizmaları , veri tedarik kalitelerini göz önüne alarak değerlendirir.

1)Güvenilir Olan  Kripto Para Siteleri

Coinbase (60.30 / AA)

Poloniex (59.90 / AA)

Bitstamp (59.60 / AA)

bitFlyer (57.20 / AA)

Liquid (56.30 / AA)

itBit (56.0 / AA)

Kraken (54.10 / A)

Binance (54.0 / A)

Gemini (53.20 / A)

Bithumb (53.10 / A)

2) En Güvenilir Türk Kripto Para Borsaları Borsası

110 Kripto para borsalarının derecelendirmeye alınmış olduğu listede Türkiye’ye ait kripto para borsası da yer buldu.  BtcTurk, 21.30 puan (E) la  92. sıradan listede kendine yer buldu.

3)En Düşük Puanlı  10 Kripto Para Borsaları

Upbit Singapore (17.90 / F)

Coinroom (17.40 / F)

Yobit (17.20 / F)

Bit-M (16.90 / F)

AidosMarket (16.00 / F)

IQFinex (15.10 / F)

Ethermium (14.60 / F)

CryptoExchangeWS (13.10 / F)

LiveCoin (13.00 / F)

FatBTC (11.20 / F)

Umut taş

26 yaşındaki Umut gününün büyük kısmını eğitim hayatı ile geçiriyor. Kripto paralar ile yakından ilgilenmesi ve 5 yıldır sıkı kripto para yatırımcısı olmasının dışında aktif olarak bilgisini okuyucularla paylaşıyor. Mail adresi: umut@kointimes.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu